לונה פארק 'ביתר-לנד' חוזר ובגדול

ביתר לנד 5: בעיריית ביתר הודיעו כי לונה פארק 'ביתרלנד 5' יגדל השנה לארבעה ימים, וייערך בגבעה א' • בפעם החמישית – יהיה גדול ומרשים במיוחד, עם שלל פעילויות ומתקנים משודרגים לכל הגילאים

ביתרלנד תשעז
ביתרלנד תשעז
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

חג גדול לילדים – בביתר עילית: "ביתרלנד" הלונה פארק הענק של ביתר עילית חוזר שוב ובגדול –  בפעם החמישית ברציפות, והפעם – ארבעה ימים במקום שלושה בשנה שעברה. גם המיקום שונה – גבעה א', מאחורי האודיטוריום ברחוב ברסלב.

בלשכת רה"ע מבטיחים לונה פארק גדול במיוחד, עם עשרות מתקנים שונים, כולל מתחם מיוחד לקטנטנים, פינות קריאה, חלוקת פרסים, קרטיבים ושלל הפתעות, כך שהמקום יספק פתרונות פעילות והנאה לכל הילדים. בשנה שעברה השתתפו כ-25,000 ילדים ב'ביתר לנד', דבר שהיה להצלחה חסרת תקדים.

עוצמתי יותר

על מנת לאפשר שטח פעילות גדול ונוח, עם מגוון אפשרויות נרחב, החליטו בעירייה להעביר את הלונה פארק אל גבעה א', מאחורי האודיטוריום ברח' ברסלב. חלק מהפעילויות יהיו בבניין הממוזג, היתר בשטח הנרחב הקיים מאחורי הבניין. הפעילות הינה בשיתוף החברה למתנ"סים.

בשנה שעברה כזכור, היה הלונה פארק שיא של כל הזמנים, במגוון הפעילויות וההפתעות. השנה, מבטיחים, הלונה פארק יהיה גדול יותר, מגוון, נרחב ועוצמתי מכל השנים הקודמות, עם פעילויות חדשות לכל הגילאים, כולל הפתעות מסוגים שונים.

כבכל שנה, דואגת העירייה למתקנים נגישים עבור הילדים בעלי המוגבלויות, עבור אלו ייקבעו זמני פתיחה מיוחדים, ע"מ שהילדים הללו, יחד עם בני משפחותיהם, ייהנו משעות של קורת רוח, בנוחות יחסית.

כפי שהיה בשנים הקודמות, והשנה ביתר שאת, יסופקו יותר שטחי צל ושתייה קרה חינם למשתתפים, כמו גם מוזיקה חסידית רצופה ושלל הפעלות מקוריות.

לדברי ראש העיר מאיר רובינשטיין, "השנה זו הפעם החמישית שאנו מקיימים את הלונה פארק, ולמרות העלויות הגבוהות, התעקשנו גם השנה לקיים את האירוע בחינם. העברת הלונה פארק לגבעה א' תאפשר לנו את קיום חלק מפעילויות הלונה פארק בבניין ממוזג.

"בנוסף, גם השנה נייחד מתקנים, שעות נפרדות ופעילויות לילדים המיוחדים ומשפחותיהם, למשפחות יתומים, ולילדי משפחות מתנדבי ארגוני ההצלה".

זמני הפעילות

הלונה פארק יפעל בימים ימים שני, שלישי, רביעי וחמישי  (י"א עד י"ד אב), כאשר הכניסה לילדי העיר תהיה בחינם – לבעלי צמידי כניסה בלבד. הימים שני ורביעי יהיו לבנות, והימים שלישי וחמישי לבנים.

חלוקת הכרטיסים תיערך השנה במתכונת מתקדמת יותר, מבלי לטרוח לרוץ למוקדי חלוקת הכרטיסים. הרישום ייעשה באמצעות מערכת טלפונית ממוחשבת, ע"פ מס' ת.ז. וצמידי כניסה מיוחדים יישלחו בדואר לבתיכם.

בלשכת רה"ע קוראים להורים לתכנן את ימי היציאה לחופשה בהתאם, על מנת שהילדים לא יפסידו את החוויה הגדולה של ילדי ביתר.

6 תגובות
 1. יישר כח על ההשקעה בהקמת פארק אטרקציות מיוחד לילדי ביתר, רק רציתי לשאול מדוע ביתי שכמעט בת 3 לא יכולה להשתתף? יש הרבה אטרקציות שיכולות להתאים לגיל שלה, היא מבינה ורוצה ורק בגלל שרק עוד כמה חודשים תיהיה בת 3 לא תוכל להשתתף?

 2. שלום
  מעריכה את ההשקעה והיוזמה
  היום בבוקר קיבלתי בדואר את הצמידים
  אך נפלה טעות ועל אף שנרשמתי ליום שני – בנות קיבלתי עבור שלושת בנותי שלוש צמידים כחולים ליום שלישי בנים – למי עלי לפנות כדי להחליף צמידים?

 3. שלום וברכה
  אני הזמנתי 2כרטיסים לילדים שלי ליום שני ושכחתי שאחנית שלי תהיה אצלינו לכמה ימים היא גם גרה בביתר אבל אין לי כרטיס בשבילה עם אני מביאה תעודת זהות שמראה שהיא גרה בביתר היא תוכל להכנס??

 4. תגובה לדרדיק
  את יכולה לנסות בלשכת ראש העיר 02-5888100
  הבנתי שיש להם עוד צמידים לבנות להיום

 5. ביתרלנד 5.
  עומס של בני אדם. המתנה של כמעט שעתים לכל מתקן .
  נדרשת סבלנות רבה שקשה מאוד עבור ילדים.

 6. 1. האם הורה חייב בצמיד
  2. האם תינוק מתחת לגיל 3 שמצטרף להורה חייב צמיד
  3. האם יש הפרדה בנים בנות בכל הגילאים

השארת תגובה