צפו: ההספק של הפורץ בשלושה ימים הוא פרץ

כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

חקירה של צוות חקירה מיוחד במשטרת ישראל, תוך שימוש באמצעים טכנולוגיים מתקדמים, הובילה למעצרו של חשוד בן 27 תושב תל שבע בנגב, בחשד למעורבות בשבעה אירועים חמורים של פריצות לבתי עסק וגניבת רכוש רב בת"א, בת ים, אבן יהודה, שוהם ובני עטרות.

החשוד נעצר לאחר שהתקבל דיווח ב-24/5/18 על גניבת רכב מסוג שברולט בבני עטרות. שוטרים שהגיעו למקום הבחינו בבעל הרכב לאחר שנחבל בעת שניסה למנוע את גניבת רכבו. השוטרים פתחו במרדף אחר הרכב הגנוב לכיוון אלפי מנשה, עד שנעצר ביישוב בדואי סמוך ונמלטו ממנו שני חשודים.

השוטרים רדפו אחר השניים והצליחו לעצור אחד מהם. החשוד הועבר לחקירה במהלכה התברר כי הוא נקשר לפריצה שהתבצעה מוקדם יותר בבית עסק בשוהם. במהלך ניסיון מעצר החשודים הם פרצו את המחסום ביציאה משוהם תוך נהיגה פרועה, ניגחו ניידת משטרה וניסו לדרוס שוטרים. החשוד, ביחד עם אחרים, הצליח להימלט ברכב שנמצא מאוחר יותר נטוש ובו כלי פריצה, כסף וסיגריות.

במהלך החקירה הצליחו החוקרים לקשור את החשוד לחמישה אירועים נוספים, בהם פרץ, יחד עם אחרים, לבתי עסק שונים בת"א, בת ים ואבן יהודה וגנב כמויות גדולות של סיגריות, טבק וכסף מזומן בשווי כולל של עשרות אלפי ₪.

בסיכום החקירה ייוחסו לחשוד שבעה מקרים של גניבת רכב, התפרצויות לבתי עסק וגניבות שביצע בשלושה ימים.

מעצרו של החשוד הוארך מעת לעת בבימ"ש השלום בפ"ת, ואתמול הוגשה נגדו הצהרת תובע בדבר הכוונה להגיש נגדו כתב אישום ובקשה למעצר עד לתום ההליכים.

השארת תגובה