היהלומנים תרמו מיליון לפצועי צה"ל

נשיא בורסת היהלומים הישראלית, יורם דבש, גייס את חברי בורסת היהלומים לטובת הקמת המרכז הלאומי לפצועי צה"ל בשיבא. חברי הבורסה תרמו סכום של כמיליון שקלים

מימין היהלומן ניסים זוארץ עם יורם דבש וישראל רייף (2)
מימין היהלומן ניסים זוארץ עם יורם דבש וישראל רייף (2)

נשיא בורסת היהלומים הישראלית, יורם דבש, גייס את חברי בורסת היהלומים לטובת הקמת המרכז הלאומי לפצועי צה"ל בשיבא. חברי הבורסה תרמו סכום של כ- 1,000,000 שקלים!

ההכרזה על התרומה המיוחדת התקיימה בערב הגאלה החגיגי של אגודת ידידי שיבא, שהתקיים אמש (יום א' 17.6.18) ולקחו בו חלק 1100 ידידים ותורמים מכובדים מארץ ומהעולם, נציגי הממשלה והכנסת ונציגים בכירים ממשרד הביטחון וצה"ל.

הערב התחיל בקבלת פנים חגיגית שכללה קוקטייל חגיגי וארוחת ערב מפוארת. לאחר המינגלינג פתח את הערב מנכ"ל המרכז הרפואי שיבא -תל השומר, פרופ' יצחק קרייס שאמר: "ההיסטוריה של המרכז הרפואי שיבא שזורה בהיסטוריה של מדינת ישראל וצה"ל. לאורך כל שנותיו, שיבא מהווה בית טיפולי ושיקומי לפצועי צה"ל. אנו פועלים למתן הטיפול החדשני והמתקדם ביותר, תוך ראייה הוליסטית של המטופל וליוויו החל מהשלב האקוטי ועד סיום הטיפול השיקומי. אני מודה לחברי הבורסה ליהלומים שהיו מהראשונים להירתם למשימה חשובה זו וכן לכל השותפים שעומדים לצדנו לאורך הדרך ומאפשרים לנו לתת את הטיפול הטוב ביותר למטופלינו".

אחריו ברכה ורד גרינבוים, מנכ'לית אגודת הידידים, שהודתה אף היא לנשיא הבורסה מר יורם דבש על היוזמה המבורכת ואמרה: "הידידות עם חברי הבורסה מתקיימת לאורך השנים. אנחנו בשיבא יודעים שהבורסה ליהלומים היא שותפת אמת שלנו וההתגייסות המשמעותית לאתגר הלאומי השנה, בהובלתו של יורם דבש מחממת את הלב."

נשיא הבורסה, יורם דבש השיב לדברי המברכים ואמר: "אני מאושר ונרגש לגלות את ההתגייסות של חברי הבורסה ליהלומים לטובת בית החולים תל השומר ולטובת ילדינו שנפצעו בעת הגנה על המולדת. האירוע הזה הוא ישראל היפה בה' הידיעה ואני גאה להיות חלק מכך".

עם תום הברכות נהנו כולם מהופעתה של הזמרת היוצרת קרן פלס, שאירחה את חברתה הטובה מירי מסיקה להופעה מחממת את הלב.

המרכז הרפואי שיבא חוגג 70 שנה להיווסדו. פצועי כל מלחמות ישראל, במיוחד הפצועים הקשים ביותר, טופלו בשיבא. בשנתה ה-70, הנהלת שיבא בחרה לקדם את נושא הבריאות של פצועי צה"ל שיבא ולהקים מרכז לאומי לבריאות פצועי צה"ל בעלות כוללת של כ-50 מיליון שקלים שיעמוד בסטנדרטים של מרכזי השיקום המובילים בעולם ויכלול בריכה שיקומית חדשה, אולם ספורט ופנאי, חדר כושר וחדרי טיפול. המרכז יתופעל על ידיד צוות רפואי רחב כולל: דיאטניות, פסיכולוגים, מרפאים בעיסוק, אמנות ודיבור, שיעניקו טיפול תומך ומשלים.

השארת תגובה