האם שגריר האיחוד בישראל, יינזף?

הבוקר נחשף כי האיחוד האירופי מתקצב עמותות שמאל במאות אלפי יורו כדי שאלו יתישו את חיילי צה"ל בלוחמה משפטית

ישיבת הפרלמנט האיחוד האירופי בשטרסבורג צילום האיחוד האירופי
ישיבת הפרלמנט האיחוד האירופי בשטרסבורג צילום האיחוד האירופי
לחץ נפשי, חרדה? זו הכתובת בשבילך

לאחר שהבוקר נחשף כי "האיחוד האירופי" מפעיל מערך משפטי באמצעות ארגוני שמאל רדיקליים שתכליתו לוחמה משפטית נגד חיילי צה"ל, פנו בארגון "חזון לאומי – המרכז למנהיגות ציונית" לראש הממשלה ושר החוץ בדרישה לזמן לשיחת בירור ונזיפה את שגריר האיחוד האירופי בישראל עמנואל ז'ופרה.

במכתב ששיגר יו"ר הארגון אריאל קלנר לנתניהו הוא מציין, כי "יישום תוכניתו של האיחוד האירופי עלולה לגרום לכך שידי צה"ל תהיינה כבולות במלחמה נגד הטרור היומיומי, ותמנע ממנו לסכל פעולות חבלניות מסכנות חיי אדם".

במכתבו הוא תוקף את התנהלות ארגוני שמאל אלו ומאשים אותן בצביעות ואת האיחוד האירופי בנקיטת צעדים עוינים כלפי ישראל כמדיניות, "מדובר בצביעות ובעוול משווע של האיחוד האירופי. היחס המחפיר שמעניק האיחוד כלפי ישראל הולך ומחמיר. האיחוד האירופי ממצב את ישראל כאחת הפושעות הנוראות עלי אדמות, דבר שאין לו קשר למציאות. האבסורד היותר גדול הוא שהכל נעשה בתיאום עם ארגונים ישראליים שפועלים מתוך גבולות המדינה, חותרים תחתיה ומקבלים מימון נדיב על ידי האיחוד ומדינות באירופה".

הוא פונה כאמור לראש הממשלה המכהן גם כשר החוץ ודורש ממנו לזמן לבירור את שגריר האיחוד בישראל "בשיחה תוכל גם לברר עם השגריר האם ישנן עוד מדינות שזוכות ליחס דומה כמו ישראל, וכן האם האיחוד מממן תכניות דומות במדינות נוספות".

השארת תגובה