אזריה דורש נשק: "מאיימים על חיי"

אלאור אזריה פנה למשרד לביטחון פנים בדרישה לאפשר לו להחזיק נשק לאחר שמאז שחרורו גברו האיומים על חייו וחיי משפחתו והפכו לתכופים

אלאור אזריה, החייל שירה במחבל שנוטרל בחברון (צילום: פייסבוק)
אלאור אזריה, החייל שירה במחבל שנוטרל בחברון (צילום: פייסבוק)
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

אלאור אזריה פנה במכתב למשרד לביטחון פנים ודורש להעניק לו רישיון החזקת נשק וזאת בשל איומים תכופים על חייו ועל חיי משפחתו מאז שחרורו מהכלא.

במכתב שנכתב בשמו על ידי אביו ושוגר לשר ארדן נכתב, כי "בחודשים האחרונים הוגשו למשטרת ישראל מצד בני המשפחה ואלאור 14 תלונות, בכללן תלונות המגיעות בעקבות איומים ישירים על חיי בני".

לדבריו, "זה הזמן להיענות לבקשת בנו ולסייע לו כלוחם מצטיין לשעבר להגן על חייו".

יצוין, כי לפני שבועות אחדים הגישה בקשה דומה למשרד לבטחון פנים חברת הכנסת נאווה בוקר (הליכוד) אלא שנאמר לה כי על פי התקנון הרי שעל המוכתב עצמו להגיש את הבקשה.

במכתבה תיארה בוקר את מסכת האיומים שעוברת משפחת אזריה, היא מציינת, כי "משפחתו של אלאור נתונה לאיומים ולהטרדות מזה כשנתיים כאשר לאחרונה עם שחרורו של אלאור התחדשה מתקפת האיומים וההסתה נגדם באופן חסר תקדים".

לדבריה, "מדי שבוע נשלחות אליהם הודעות בהן איומים על חייהם. בהודעות SMS ועוד, כאשר המאיימים אינם בוחלים בשום אמצעי כדי להטיל אימה על בני המשפחה. בין היתר נשלחות הודעות עם תמונות בעלות אופי בוטה כמו גם תמונות בהן חיילי צה"ל שותתים דם כרמז לבאות וכמובן איומים מפורשים על חיי אלאור".

לדבריה, "לאור האיום הממשי לחייו, יש לאפשר לו לשאת נשק, וזאת חרף הרשעתו בפלילים".

4 תגובות
  1. אוהבים אותך גיבור!

  2. לא עשית מספיק נזק למדינת ישראל עם הנשק שנתנו לך?

  3. צריך לתת לו נשק שלו יהיה מאוחר הוא בסך הכול הרג מחבל שבא להרוג לו לשחק עם החיילים אל תתנו גב למחבלים כי מרימים להם את הראש להמשיך עם הטרור

  4. כולנו איתך אתה הגדול מכולם

השארת תגובה