אמו של החייל החטוף: האחדות שלנו תנצח

איריס יפרח, אמו של אייל הי"ד, משלשת הנערים החטופים הי"ד, הגיעה לבת ים ב'יום האחדות' לזכרם

אחדות
אחדות
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

כמידי שנה ציינה העיר בת ים את 'יום האחדות' לזכרם של שלושת החטופים נפתלי פרנקל, וגלעד שער ואייל יפרח הי"ד במספר אירועים ופעילויות. לאייל יפרח היה קשר מאוד עמוק עם העיר בת ים, כאשר לפני שש שנים אייל הגיע לשנת התנדבות בעיר בת ים במסגרת פרויקט של"ף של תנועת הנוער עזרא ואת שנת לימודיו האחרונה הוא סיים בבית הספר התיכון המקיף לבנים דרכא המר בעיר.

מעורבותו של אייל במסגרות התנדבות בעיר בת ים היו רבות, פעילות עם תנועות הנוער והתנדבות במרכז יום ועבודה עם נערים ומשפחות במצוקה ובכול מקום שאיל פעל הרגישו אותו .

השנה, המרכז לצעירים בעיר בת ים חבר לפעילות שמארגן בית הספר דרכא המר והובילו יחד את יום האחדות תוך חיבור של כל מסגרות ההתנדבות הצעירים בעיר ותנועות הנוער, דתיים וחילוניים כאחד.

במסגרת יום האחדות התקיימה צעדת אחדות ומעגלי שיח ובסיום התקיימה כנס משותף ונטיעת עץ זית לזכרו של אייל בחצר בית הספר בהשתתפות הנהלת העיר, אישי ציבור, הוריו של איל איריס ואורי יפרח רב בית הספר הרב נסים איטח ומנהל בית הספר הרב נועם סאסי, רינת גבאי מנהלת המרכז לצעירים.

אמו של אייל איריס אמרה בכנס "אייל לימד אותנו שהתפקיד שלנו הוא לא לשנות את העולם אלא לפעול בדברים הקטנים היום יומיים, לומר לאדם שאני פוגש בבוקר "בוקר טוב" בלבביות, אם כל אחד ייקח על עצמו את המעשה הקטן הזה זה משנה את המציאות זה יוצר אהבה. האהבה תנצח! האחדות תנצח! אני רואה במה שהתרחש כאן היום שכולם יושבים יחד בתוך מעגל אחד יש בכוחה של האחדות הזו לשנות את פני המדינה".

השארת תגובה