"נדע לרסן את בג"ץ ולהעמידו במקומו"

חבר הכנסת מוטי יוגב ביקר בשכונת ההרס נתיב האבות והבטיח לתושבים להמשיך לפעול בעד הפרחת היישובים הקיימים

ח''כ מוטי יוגב
ח''כ מוטי יוגב
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

חבר הכנסת מוטי יוגב 'מהבית היהודי' ביקר בשכונת 'נתיב האבות' שהריסתה הושלמה אתמול בשל החלטת בג"ץ והפיח תקווה בקרב התושבים כשהתחייב "שנדע להעמיד את בג"ץ במקומו".

לדבריו, "אלו מראות קשים שקשה לראות – הרס מיותר של בתים בנתיב האבות בארץ ישראל. כאב גדול למשפחות, כאב גדול לעם ישראל וכאב גדול לצבא ההגנה לישראל שצריך להתעסק בזה. הכל בחסות בג"ץ, בית המשפט העליון, ששוב פוגע גם ברקמת החיים הישראלית וגם בהתיישבות בארץ ישראל".

"אין לי ספק שנדע לרסן את בג"ץ ולהעמידו במקומו ונדע גם להמשיך וליישב את שכונת נתיב האבות ולבנות פה מאות בתים, וכך גם בכל ארץ ישראל", כך יוגב בראיון ל'ערוץ 7'.

לדבריו, "ההרס המיותר הזה כולנו בוכים בו, אבל יחד עם זאת זוכרים את דברי הנביא בפרשת השבוע הזו, 'כי לא יטוש ה' את עמו… כי הואיל ה' לעשות אתכם לו לעם'. אולי נכאב ונבכה ויהרסו פה מספר בתים אבל ארץ ישראל תמשיך ותבנה".

"גם בבית המשפט העליון, אין לי ספק, נשיב את שופטינו כבראשונה ויועצנו כבתחילה. 'ציון במשפט תפדה ושביה בצדקה'. פה עוד יבנו ערים ונדע גם להושיב את בית המשפט במקומו, ועם ישראל כולו יחזור לכל הערים האלו ויבנה את כל ארץ ישראל", אמר הח"כ.

השארת תגובה