תסביך גבאי: "לא אני – יש לי אנשים"

יו"ר המחנה הציוני התייחס להאשמות של לפיד גי הוא זה שעומד מאחורי הקמפיין הנגטיבי נגד מפלגתו, "את הקמפיין הנגטיבי הכי טוב הוא עושה בעצמו לעצמו"

יאיר לפיד
יאיר לפיד
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

יושב ראש 'המחנה הציוני' אבי גבאי התייחס הבוקר להאשמות של יו"ר יש עתיר יאיר לפיד כי הוא ונתניהו עומדים מאחורי קמפיין השקרים של לפיד, שתכליתו ציטוט דברים שהשמיע לפיד בעבר על נושאים העומדים על הפרק כאשר מנגד מוצגת דעתו העדכנית באותם נושאים שהנם הפוכים בתכלית מכפי שהוגדרו על ידו בעבר.

נדרש להכחשתו מלפני שבועות אחדים כי הוא שעומד מאחורי הקמפיין כאשר במקביל נחשף בימים האחרונים כי 'המחנה הציוני' היא שמממנת את קבוצת האנשים אשר שמו להם למטרה לנבור בעברו של לפיד והסביר, "כשאמרתי שאני לא מפעיל דפי פייסבוק על לפיד זה היה נכון. אני לא מפעיל, יש לי אנשים שעושים את זה".

"אמרתי שאני לא עוסק בזה, לקחתי את האנשים הטובים בישראל כדי לחשוף את השקר של לפיד".

גבאי התייחס להאשמות של לפיד ועקץ אותו, "את הקמפיין הנגטיבי הכי טוב הוא עושה בעצמו לעצמו" וציין, "אני באמת לא עוסק בעניינים האלה. הוא יצא לקמפיין שאמר שעושים נגדו פייק ניוז. אין פה פייק ניוז!".

"למה אני צריך להשתתף בקמפיין הבכיינות שלו? קצת תוקפים אותו, הוא רץ לדפנה ליאל כדי לעשות כתבה. אתה רוצה להיות מנהיג, תתמודד!".

השארת תגובה