ככה מארחים ב-2018: אפליקציות וטכנולוגיות

איך תוכלו לנצל את הזמן במטבח ביעילות המקסימלית ובטכנולוגיה שתאפשר לכם לראות את המשחק בלי ללכת כל רגע להשגיח על האוכל? אספנו שישה מוצרים שיאפשרו לכם לפנק את החברים ויחסכו עבורכם זמן יקר במיוחד

לחץ נפשי, חרדה? זו הכתובת בשבילך

יכול להיות שברמנים מקצועיים כבר לא תהיו, אבל זה לא אומר שלא תוכלו לגרום לחברים שלכם להאמין שאתם כאלה. אתם יכולים להזמין את החבר'ה ולפנק אותם במשקאות על חשבון הבית. משקל המשקאות המקצועי של PRO מצויד באפליקציה בה תוכלו למצוא מתכונים לכל סוגי הקוקטיילים. המשקל ידריך אתכם צעד אחר צעד בכמות המדויקת שיש למזוג ויתריע בפניכם מתי יש לסיים למזוג משקה אחד ולהחליף למשקה הבא. החברים שלכם ירגישו כמו בבר כשתגישו להם את הקוקטיילים המצוינים והמדויקים במיוחד.

קפה מכל קפסולה

פינקתם את החברים באלכוהול? מעולה, אבל מה לעשות שחלק מהם נוהגים ולא יכולים לשתות את הקוקטייל המפנק שהכנתם (הפסד שלהם). קפה איכותי יכול להיות פיתרון לא רע בכלל. אין ספק שמוכנות הקפה הפכו את החיים שלנו לקלים יותר ומאפשרות לנו לקבל קפה איכותי בקלות ובמהרה. אולם הבעיה שתמיד חוזרת היא שעלינו להתחייב לחברה אחת שתספק לנו את כל הקפסולות, וברגע שהן נגמרות עלינו לרכוש אותן אך ורק מחנות החברה ללא אפשרויות גיוון.

עכשיו החופש קרוב מתמיד. מכונות הקפה הבילט-אין האוטומטיות המעוצבות של Teka מקולקצייתWISH הן הראשונות בעולם שמסוגלות להשתמש בכל קפסולה של כל חברה, כך שאין צורך להתחייב לחברה אחת יותר.

התנור המבשל

אז שתייה כבר יש לכם, אבל החברים גם רעבים? פיתרון אחד הוא למצוא חברים אחרים, פיתרון פשוט יותר הוא להכין להם משהו טעים. מה עושים? למזלכם הטכנולוגיה מגיעה לעזרתנו ומציעה פתרונות שמאפשרים לכם לבשל עם כמה שפחות התעסקות מסביב.

מה דעתכם על תנור שיכול לתת לכם את המתכון המדויק, את כמות המצרכים שיש להוסיף, הטמפרטורה הרצויה והכי חשוב: להתריע מתי המנה מוכנה ואפילו לנקות בסוף הבישול. לפעמים חלומות מתגשמים. תנור האפייה מסדרת ה-Maestro של WISH של המותג Teka יהפוך לעוזר האישי שלכם במטבח, יספר לכם אילו מרכיבים ישנם במתכון והכמות מדויקת שיש להוסיף, יקבע לכם את הטמפרטורה הרצויה, וגם ידאג שתוציאו את המנה בזמן המושלם. התנור מגיע עם מסך טאצ' חכם. המסך החדשני נועד להיות העוזר האישי שלכם במטבח והוא מכיל עד 50 מתכונים שמורים מראש.

טוסטר אובן העתיד

גם הטוסטר אובן מגיע לעידן הטכנולוגי עם המוצר החדש של חברת June המצויד במצלמת HD בתוך התנור. הטוסטר אובן המתקדם מחובר לאינטרנט אלחוטי באמצעותו הוא מתעדכן באופן המושלם בו יש לחמם את המאכלים השונים. מצלמת ה- HD מחוברת לתוכנה בעלת אינטליגנציה מלאכותית המזהה את המאכלים ומבשלת אותם באופן מדויק.

לשלוט בחימום דרך מסך מגע

אחרי ששלטנו בחימום בתנור ובהכנת הקוקטיילים, הגיע הזמן לשלוט במתרחש על הכיריים שלנו. חברת Teka שחררה סדרת משטחי כיריים אינדוקציה עם מספר ממשקי שליטה מקוריים ונוחים למדי. אחת האופציות היא משטח אינדוקציה שמגיע מצויד במסך מגע חכם בגודל 7 אינץ' בו ניתן לשלוט באזורי החימום בקלות ובנוחות ולהגדיר זמני בישול ועוצמת חום שונים ללא כל בעיה בזמן שאתם יושבים לקרוא חדשות בראש שקט. בעזרת מסך המגע ניתן בנוסף לעיין במתכונים ששמורים מראש במכשיר.

להעלים את האשפה

בישלתם לחברים, פינקתם אותם במשקאות והחוצפנים אפילו לא עוזרים להוריד את הזבל? מזל שיש את "קנמור עלית", טוחן אשפה המצמצם ב-80% את גודל האשפה ומכווץ לחמישית את הזבל המוכנס אליו. כלומר, במקום חמש שקיות אשפה, תיאלצו להוריד שקית אחת בלבד. בנוסף יש למכשיר בקרת ריח ומנעול בטיחות ואף מבודד קול, המונע ממנו להיות רועש יתר על המידה.

השארת תגובה