מרגש: המלאך שהציל את בן ה-15 לפנות בוקר

מתנדב איחוד הצלה, הלל חמואי
מתנדב איחוד הצלה, הלל חמואי
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

ביום רביעי האחרון בשעת לילה מאוחרת (4:30 לפנות בוקר) מתקבלת קריאה במוקד 1221 של איחוד הצלה אודות נער בן 15 שאיבד את ההכרה בביתו שבחולון. מתנדבי איחוד הצלה הלל חמואי ונאור בראל אשר גרים ברחוב הסמוך הגיעו אליו ראשונים וזיהו כי הנער ללא דופק ולא נושם והחלו מיד בפעולות החייאה בנער שכללו שוקים חשמליים ממכשיר הדפברילטור הנמצא ברשותם ולאחר מכן הוא הובל לבית החולים וולפסון בחולון כשהוא מורדם ומונשם.

למרות שמצבו של הנער הוגדר אנוש והרופאים לא נתנו לו הרבה סיכוי לשרוד, כבר בערב של קרות המקרה חזר הנער להכרה מלאה כאשר הוא מדבר ומתלוצץ עם רופאיו למרבה הנס.

במפגש המרגש שנערך ביחידה לטיפול נמרץ בבית החולים וולפסון בחולון השבוע עם מתנדבי איחוד הצלה הלל חמואי ונאור בראל סיפר אביו של הנער: "אני זוכר שהיה לחץ נוראי והגעתם כל כך מהר שאנחנו עדיין בשיחת טלפון להזעיק עזרה, בבית החולים הרופאים אמרו לנו במפורש שהילד היה מת לולא ההגעה המהירה שלכם"

באיחוד הצלה שבים וממליצים לציבור הרחב להרשם לקורסי "משפחה בטוחה" שמועברים ללא עלות ע"י איחוד הצלה בשיתוף נורופן לילדים וללמוד כיצד להציל חיים במקרים כאלה ואחרים במפגש חד פעמי בן 4 שעות.

השארת תגובה