טלזסטון: קמפיין הבחירות יצא לדרך

חבר המועצה המקומית קרית יערים דב בקשט ערך כינוס פעילים נוסף שבו השיק את קמפיין הבחירות שלו ואת הסלוגן שילווה את הקמפיין "נמלכים בציבור" ו "כל תושב נחשב" .

טלז סטון
טלז סטון
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

לאחר שבחודש שעבר הכריז בכינוס פעילים של סיעתו על הצגת מועמדותו לראשות המועצה ערך הרב דב בקשט בסוף השבוע כינוס נוסף בו השתתפו תושבים ופעילים רבים של סיעת 'איחוד הקהילות למען טלזסטון' שבראשה הוא עומד ולה 3 נציגים במועצה המקומית המהווים שליש מתוך 9 חברי המועצה.

"הסלוגנים שליוו אותנו בבחירות הקודמות, "נמלכים בציבור" ו "כל תושב נחשב" ילוו אותנו גם בבחירות הקרובות, והם מקבלים עתה משנה תוקף, על רקע הנסיון "להצניח" מועמדים מחוץ לישוב בכדי לדאוג ל"סידור עבודה" לכמה עסקנים. נסיון זה לא יצלח אמר בקשט, רק התושבים במקום הם אלו שיבחרו מתוכם את ראש המועצה ואת חברי המועצה, ע"פ העיקרון שקבעו חז"ל ושאותו הדגשנו כבר בבחירות.הקודמות, ש"אין מעמידין פרנס על הציבור אלא אם כן נמלכים בציבור תחילה". עד לבחירות האחרונות במשך 18 שנה, היה מי שדאג שלא יהיו כאן בחירות ממשיות וסיעתנו עמדה ועודנה עומדת על העיקרון של שיתוף כל הציבור כולו על כל גווניו בבחירות הוגנות ובניהול חיי התושבים בקריה", גם זאת ע"פ מה שלימדונו חז"ל ש"כשם שפרצופיהן אינם שווים כך דעותיהם אינם שוות" ויש לתת למגוון רחב של הציבור לקחת חלק בניהול חייהם שלהם לטובת כלל התושבים כאן ולרווחתם.

בקשט שנימנה על פעילי "דגל התורה" מיום היווסדה, סיפר לפעילים ולתושבים כי בשיחות שהוא וחבריו מקיימים עם הדרג הפוליטי הארצי ועם הרבנים הם מדגישים כי כישוב של בני תורה כולם אמונים על ציות לדעת תורה ולניהול מערכת בחירות הוגנת ומכובדת. כמו"כ הודיע כי סיעתו מקיימת בימים אלו מגעים עם 2 משרדי אסטרטגיה ופירסום מהמובילים בציבור החרדי שילוו אותו ואת רשימתו בקמפיין הבחירות לראשות המועצה ולמועצה.

השארת תגובה