התחדשות עירונית: מגדל חדש בבת ים

פרי ביצועים מקבוצת אלדד פרי יוצאת לדרך עם פרויקט התחדשות עירונית נוסף החברה מתחילה בשיווק פרויקט ״פרי בלו״ – בניין בוטיק ברחוב בן ציון בבת ים

הדמיית פרויקט פרי בלו של חברת פרי ביצועים - בת ים - קרדיט הדמיה DD STUDIO
הדמיית פרויקט פרי בלו של חברת פרי ביצועים - בת ים - קרדיט הדמיה DD STUDIO
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

חברת פרי ביצועים, הזרוע ההנדסית של קבוצת אלדד פרי, יוצאת לדרך עם שיווק פרויקט התחדשות עירונית נוסף. הפרויקט נועד לחיזוק ובנייה של בניין בוטיק ברחוב בן ציון בבת ים, שיכלול בסך הכול 32 דירות (תוספת של 16 דירות למבנה הקיים).

מיקום הפרויקט הוא בקרבת חוף הים ובאזור המבוקש ביותר בעיר בת ים, על תוואי הרכבת הקלה. פרי ביצועים תבנה בפרויקט דירות יוקרתיות במפרט גבוה. כמו כן ייבנו חניות חדשות לבניין, תותקן מעלית MRL שקטה ולובי הכניסה ישודרג ללובי מעוצב ויוקרתי. הדירות החדשות בבניין הן דירות 4 חדרים ודירות פנטהאוז, כולן במפרט גבוה, וכוללות מרפסות שמש ותכנון אדריכלי מדוקדק.

הפרויקט הנוכחי בבת ים מבוצע כחלק משותפות אסטרטגית שחתמה פרי ביצועים עם חברת מטרופולין גרופ שבבעלות ישראל טויטו ורפאל דויד, המתמחה בתחום ההתחדשות העירונית.

פרי ביצועים מסתערת על שוק ההתחדשות העירונית

הפעילות של פרי ביצועים בתחום ההתחדשות העירונית מגיעה לאחר ניסיון של שנים של קבוצת אלדד פרי בבניית אלפי יח״ד ברחבי הארץ, כאשר בשנה האחרונה מסרה הקבוצה ללקוחות מאות יח״ד בפרויקטים שונים שסיימה בהצלחה, הן ביזמות והן בקבוצות רכישה.

לאחרונה הגישה פרי ביצועים בקשה לתוספת של 64 דירות בפרויקט ברחוב ההגנה, וכיום היא בוחנת מספר פרויקטים נוספים בהיקף של מאות יח״ד, מרביתם בבת ים. הפרויקטים הללו צפויים לצאת לדרך כבר ב-2018.

היתרון הגדול של פרי ביצועים בפרויקטי ההתחדשות העירונית היא הבעלות שלה על חברת הביצוע סולארא (סיווג קבלני ללא הגבלה ג׳5), מה שנותן לה יתרון אדיר על פני יתר השחקנים בשוק ההתחדשות העירונית, הנדרשים לשכור קבלן חיצוני לביצוע הפרויקט.

לדברי אלדד פרי, הבעלים של קבוצת אלדד פרי, ״הפרויקט ברחוב בן ציון בבת ים הוא רק הסנונית הראשונה למספר פרויקטי התחדשות עירונית שאנחנו בוחנים בעיר, כמו גם במקומות אחרים. אחרי שנים של ניסיון ביזמות והקמה של פרויקטים מורכבים בשוק הנדל״ן הישראלי, אנחנו מנצלים את הידע שנצבר, ומתרחבים לשוק ההתחדשות העירונית. אנחנו מגיעים לשוק עם יתרון אדיר על פני המתחרים, כאשר בבעלותנו חברת ביצוע איכותית, שמספקת לנו את הגמישות והשליטה באיכות הבניה ובלוחות הזמנים – מרכיבים בעלי חשיבות אדירה בפרויקטי התחדשות עירונית״.

רפאל דויד, מנכ"ל מטרופולין גרופ: "שיתוף הפעולה בין מטרופולין גרופ, המתמחה בייזום וקידום פרוייקטים של תמ"א 38, לבין פרי ביצועים, אחת החברות הגדולות בישראל לתכנון וביצוע פרוייקטים הנדסיים מורכבים, מייצר פרויקט הוליסטי שנותן מענה לכל דרישה של הדיירים הקיימים והלקוחות החדשים."

השארת תגובה