שנה וחצי אחרי: אחות נולדה לנרצח

לפני כשנה וחצי הם איבדו את בנם נחמן (11) ז"ל, שנדקר למוות על ידי שכנו נדב סלע במושבה מגדל • עכשיו בני משפחת עתיה חובקים תינוקת חדשה • האב, ישראל לידיעות אחרונות: "זה יכניס אור לחיים שלנו"

אילוסטרציה: תינוקיה בשיבא
אילוסטרציה: תינוקיה בשיבא
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

כמעט שנה וחצי אחרי הרצח במושבה מגדל, שהחריד את המדינה כולה, ישראל ואורה עתיה, שאיבדו את בנם נחמן (11) ז"ל, הביאו לעולם תינוקת.

בינואר 2017, בשבת בצהריים, דקר נדב סלע למוות את אשתו דור כרסנטי ואת שני ילדיהם התינוקות, יוסף ובנימין ז"ל. גם שני ילדי השכנים, נחמן (11) ואחיו נתן – שהיה אז בן עשר – לא נמלטו מדקירותיו של סלע. נחמן נרצח על ידי סלע, ואילו נתן שנדקר בידיו ובפניו העמיד פני מת, ולאחר שהרוצח נמלט מהבית, זינק מהחלון והזעיק את כוחות ההצלה.

מאז האסון השקיעו ישראל ואורה עתיה, הוריהם של נחמן ונתן, את מאמציהם בהליך שיקומו של נתן. בשבוע שעבר, בלילה שבין חמישי לשישי, הם גם הביאו לעולם תינוקת שנולדה במחלקת היולדות בבית־החולים פוריה בטבריה, במשקל של 3.34 קילוגרמים.

"זו מתנה גדולה אחרי האסון שעברנו", סיפר בהתרגשות האב, ישראל עתיה. "זה ילד תשיעי שלנו. יש לנו היום חמש בנות ושלושה בנים. אשתי מאושרת וזה יכניס אור גדול לחיים ולמשפחה שלנו. זו שמחה גדולה אחרי האסון הכבד. בעזרת השם, התינוקת תיתן לנו כוח להתאושש מהאבל הכבד".

לפני כשבוע הרשיע הרכב בית־המשפט המחוזי בנצרת את נדב סלע בארבעה מעשי רצח ובניסיון רצח של נתן עתיה, וגזר עליו ארבעה מאסרי עולם מצטברים ועשר שנים נוספות בגין ניסיון הרצח.

השארת תגובה