מתנדבי אלעד הצפינו לשבות בטבריה

מתנדבי אלעד בטבריה
מתנדבי אלעד בטבריה
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

שבת גיבוש והתרעננות למאות המתנדבים ונשותיהם התקיים בשבת האחרונה במלון כינורות בטבריה

בשבת כיבדו בנוכחותם רב הארגון ורב העיר אלעד רבי שלמה זלמן גרוסמן, מר חיים דורי מנהל מרחב ירקון במד"א, סגנו מר אביחי חדד ובכירי מד"א ממרחב ירקון.

ביום שישי סמנכ"ל מד"א מר גיל מושקוביץ הגיע לברך את המתנדבים והביא איתו את ברכת מנכ"ל מד"א רמ"ג אלי בין שבירך את המתנדבים ואת פעילותם הברוכה הראויה לשבח ולהערכה יוצאת דופן.

רבי שלמה זלמן גרוסמן נשא דברי קודש למתנדבים: הארגון הוקם על מנת שיהיה גוף נפרד בכדי שנוכל כל העת לשמור על צניעות וטהרה בהתנדבות ואני יכול להעיד שהמתנדבים מקיימים את זה. כמו כן עלינו להתחזק באהבת חינם, לשמור כל העת על רמת מקצועיות רפואית גבוהה ומברך אתכם שלא תצא תקלה מתחת ידיכם.

שיא השבת היתה כשרבי שלמה זלמן גרוסמן מסר שיעור הלכתי בנושאי רפואה בשבת ובשגרה כשלאחר מכן קיים פאנל מורחב וענה לשאלות שהתעוררו אצל המתנדבים.

כמו כן יצא רב העיר בקריאה לציבור: ללא ספק כשאנו יודעים שיש למד"א נהגי אמבולנס שאינם יהודים, יש חובה לחייג רק למוקד 101 של מד"א.

מנהל מרחב ירקון מר חיים דורי: אני חייב לשבח את מתנדבי "הצלה אלעד" על עמידתם לטובת המרחב בכל עת ועל כך שמאיישים באורח קבע 4 אמבולנסים בעיר אלעד וישובי הסביבה ובכך מחזקים את זמן התגובה של מגן דוד אדום. מסירותם ניכרת ובפרט המקצועיות של המתנדבים.

מנכ"ל הארגון הר שלמה חיומי סיכם את השבת: "כמידי שנה, גם השנה, יצאנו בחסות ארגון החירום הלאומי של מדינת ישראל מגן דוד אדום לשבת שכולה התאחדות ואגירת כוחות להמשך עשייתנו הברוכה. אני גאה בכל אחד ממתנדבי ארגון "הצלה אלעד" אתם אלו שנותנים תקווה לחולים בעירנו אלעד ובישובי הסביבה. אתם אלו שמגיעים לאדם בשעתו הקשה ומחזקים את רוחו ונפשו. תמשיכו בעשייתכם המופלאה, כשאנו בהנהלת הארגון נמשיך להיות לצידכם, קשובים ונכונים לכל צורך.

אני רוצה להודות למנכ"ל מד"א מר אלי בין, אשר עומד לימיננו בכל עת, על שותפות אמיצה, על אוזן קשבת בכל עת, על דחיפה ועידוד להמשיך ולהצעיד את כלל ארגוני ההצלה הפועלים תחת השרביט המקצועי של מגן דוד אדום. תודה מיוחדת בשם מתנדבי הארגון, על קיומה של שבת נפלאה זו, שבת שתיחרט בליבנו לתמיד. אני מבקש להודות למנהל מרחב ירקון במד"א, מר חיים דורי, על שותפות רבת שנים ועל עמידתו לימין מתנדבי הארגון".

השארת תגובה