מעלות תרשיחא: בעל תשובה ו"בוגד"

יוסי ברדא
יוסי ברדא
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

זהו סיפור מרתק על איש צעיר ומצליח העונה לשם יוסי ברדא. הוא נולד כחילוני, חזר בתשובה, נישא והקים את ביתו במעלות תרשיחא. לצד הצלחתו במקצוע עריכת דין, נכנס הוא לכהן כחבר מועצה מטעם סיעת ראש העיר שלמה בוחבוט, אך הפך ליריב מושבע ורק באחרונה ניצל בעור שיניו מניסיון להדיחו. כעת, מכריז ברדא על התמודדות בבחירות, ראש בראש מול השליט הבלתי מעורער של העיר הצפונית.

כאמור, מלכתחילה, נכנס ברדא למועצת העיר כמקום חמישי ברשימת מת"ש של בוחבוט. אלא ששנה בלבד אחרי הבחירות, עלו יחסיו עם בוחבוט על שרטון, הוא נושל מסמכויותיו ועבר לאופוזיציה, שם הפך לקול דומיננטי ולוחמני. בוחבוט לא חסך ממנו את שבט ביקורתו ובין היתר כינה את התנהלותו "בגידה וגניבת דעת".

לפני מספר חודשים, שלח בוחבוט מכתב פיטורין לברדא, כשהוא נתלה בטענות על היעדרותו מישיבות מועצה. ברדא פנה לבית המשפט, זה הגן עליו ומנע את פיטוריו. כעת, מכריז ברדא על ריצתו לראשות, כשהוא מציג בין היתר את חזרתו בתשובה ואת ניסיונו, ככאלו שנותנים לו "פתיחות מחשבתית, הבנה של קהלים שונים ופלורליזם".

תגובה אחת
  1. עיר לא ניתנת לניהול לילדים חסרי נסיון וללא רקע מתאים ראשות עיר זה לא סידור עבודה בטח לא למי שהינו חסר נסיון טוב יעשה ברדה ושכמותו ישבו במועצת העיר ילמדו לנהל עיר ביד מקצועית ולאחרניבואו לציבור עם נסיון וקבלות מי אתה בכלל

השארת תגובה