כך תבנו אתר אינטרנט לעסק שלכם

אתרי תדמית ניתן לבנות בשלל דרכים, אך הדרך הטובה ביותר היא וורדפרס. וורדפרס היא מערכת קוד פתוח, כלומר כל אחד יכול לערוך אותה ולשפר אותה, מה שמוסיף לה יתרון גדול

אתר אינטרנט
אתר אינטרנט
לחץ נפשי, חרדה? זו הכתובת בשבילך

בעלי עסקים לא בהכרח מבינים בבניית אתרים, מה שמקשה עליהם את הבחירה של החברה שתבנה להם את אתר האינטרנט שהם כל-כך זקוקים לו. יש לבצע אפיון לאתר, לחשוב היכן למקם כל חלק באתר, וכמובן, לעקוב מקרוב אחרי כל תהליך בניית האתר… בקיצור עבודה מרובה שלעתים גורמת לבעלי עסקים קטנים לוותר על בניית אתר. היום נראה יחד, כיצד לבחור חברה לבניית אתרים ולהישאר בחיים.

  1. עושים הכל לבד – בסופו של דבר, המטרה שלכם כבעלי עסקים היא להתעסק בעסק שלכם, ובניית אתר אינטרנט לא אמורה להטריד אתכם. לכן כדאי לשלם מעט יותר, כך שבונה האתר יהיה מנוסה יותר ויחסוך לכם זמן יקר. חברה שכבר בנתה מגוון של אתרים, מכירה את הבעיות העלולות להתפתח בהמשך העבודה. לכן היא תוכל לערוך אפיון מקיף של האתר ולחסוך לא מעט זמן ואפילו כסף בהמשך.
  2. בקשו תיק עבודות – בקשו תיק עבודות של בונה האתר, תראו מה הוא עשה, ועם מי הוא עבד. כדאי להימנע מבוני אתרים קטנים שלא בהכרח יצליחו להביא את האתר שלכם לרמה המיטבית. חברה מנוסה בתחום בניית האתרים תדע להתמודד עם אתגרים משמעותיים יותר מבוני אתרים קטנים, זאת משום שעומדים לרשותה משאבים גדולים יותר מאשר בונה עצמאי.
  3. איך האתר נבנה? – אל תהססו לשאול את בונה האתר שאלות טכניות, כגון כיצד הוא הולך לבנות את האתר שלכם. בניית אתר במערכת קוד פתוח כגון וורדפרס, תאפשר לכם בעתיד לשנות טקסט ותמונות בעצמכם. זאת לעומת בניית אתר בקוד בלבד, מה שלא יאפשר לאדם הממוצע להבין את הקוד ולערוך אותו בהתאם לצרכים שלו.
  4. בקשו שהאתר יהיה וורדפרס! – אתרי תדמית ניתן לבנות בשלל דרכים, אך הדרך הטובה ביותר היא וורדפרס. וורדפרס היא מערכת קוד פתוח, כלומר כל אחד יכול לערוך אותה ולשפר אותה, מה שמוסיף לה יתרון גדול. בסיס המערכת עצמה הוא חינמי לחלוטין, כך שזה יחסוך חלק מעלויות הפיתוח מצד בונה האתר, ויאפשר לו להתעסק יותר בעיצוב מאשר בתיקון באגים. כמו כן, וורדפרס היא מערכת שקל לאדם הממוצע לערוך, עם הדרכה קצרה תוכלו לשנות את הטקסט והתמונות באתר בעצמכם!
  5. ALL IN ONE – הכל תחת קורת גג אחת. כאשר אנו בונים אתר פשוט, כדאי להישאר במתכונת של הכל באחד. הכוונה היא שהחברה שבונה לכם את האתר, מבצעת הכל. גם את העיצוב וגם את הבנייה של האתר. כך שאם תצטרכו משהו, לא יעבירו אתכם מחברה אחת לחברה אחרת. הכל תחת קורת גג אחת. דבר זה הינו יתרון משמעותי, זאת משום שאם תצטרכו עיצובים חדשים לעסק שלכם, חברת בניית האתר תוכל לעשות זאת במחיר נמוך יותר מהמקובל. זאת בשל העבודה שאתם הופכים להיות לקוחות גדולות יותר של בונה אתר, ולוקחים ממנו שירותים אחרים מלבד בניית אתר בלבד.
  6. מי כותב את התוכן? – אחרי שבנינו את האתר, צריך למלא אותו בתוכן שיווקי. תוכן שמסביר על החברה, ותוכן שמושך את הלקוח להתקשר לבית העסק. בעת בניית האתר, מומלץ לברר האם ישנה אפשרות לכותב תוכן אצל בונה האתר, כך שאם תצטרכו לכתוב מאמרים עבור האתר שלכם, או תוכן שיווקי, תוכל לעשות זאת אצל בונה האתר עצמו. מה שיחסוך לכם לחפש חברה תוכן חיצונית, עשויה גם לחייב אתכם בהתאם.
  7. תשלומים – כעסקים קטנים לא תמיד אפשרי להוציא סכום כסף משמעותי לצורך בניית אתר אינטרנט בפעם אחת. לכן חשוב לבדוק האם בונה האתר מסכים לקבל תשלומים. זה עשוי להיות יתרון משמעותי מאוד עבור חברה כזאת, זאת משום שהיא תוכל להקל עליכם בעת התשלום, ותאפשר לכם לחלק את תשלום האתר במספר תשלומים.

אחרי שראינו איך לבחור חברת בניית אתרים ולהישאר בחיים, אני רוצה להמליץ על חברת בניית אתרים שתשאיר אתכם בחיים ואפילו יותר מכך. סטודיו לייט בייט בתל-אביב הינו סטודיו המתמחה בבניית אתרים ללקוחות קטנים ובינוניים. מערך בניית האתרים בחברה, בנוי בצורה ידידותית ביותר לעסק הקטן שמעוניין לבנות אתר. הכל קורה תחת קורת גג אחת, וניתן לחלק את תשלום האתר לתשלומים.

 

 

השארת תגובה