הסתכסך עם השכן, הצית את הרכבים – והבניין עלה באש

היום נעצר חשוד (56) בגרימת שריפה בבניין בשדרות הגעתון בנהריה. מקור התלקחות האש הוא ככל הנראה שלושה כלי רכב שהוצתו בחניה שבתחתית הבניין, כאשר לפי החשד הרקע למעשה הוא סכסוך הקיים בין החשוד לבין שכנו

0f4061d9-c9a9-4f25-afa5-96b42a348fbf
0f4061d9-c9a9-4f25-afa5-96b42a348fbf
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

משטרת תחנת נהריה עצרה היום תושב העיר בן 56, בחשד שגרם לשריפת בניין הלילה ברחוב הגעתון, כאשר עפ"י החשד הצית 3 כלי רכב בחניית הבניין.

מדובר בשריפה שהחלה הלילה בשעה 03:10 ומקורה ככה"נ בהצתת 3 כלי רכב בחניה שבתחתית הבניין, הקשורים לשכנו של החשוד, לפי החשד על רקע סכסוך הקיים בינהם.

החשוד נעצר ובכוונת המשטרה להביאו מחר לדיון בבימ"ש השלום קריות, בבקשה לאריך את מעצרו, בהתאם לצרכי החקירה והחשדות החמורים, לרבות תוצאותיהם, עת נדרש לפנות את דיירי הבית, בשל חשש ממשי לחייהם והנזק העצום לשלום הציבור, בטחונו ורכושו.

חוקרי הדליקות מתחנת זבולון, טפסר משנה רן לוי ורב רשף הרצל אהרון, מצאו כי אחד מכלי הרכב/אופנוע שחנו מתחת לבניין הוצת וגרם לפרוץ השריפה.

רס״ר חיים תיבי שהגיע ראשון לאירוע מתאר: ״ראיתי בעירה עצומה של רכבים ואופנועים מתחת לבניין, הזמנתי כוחות נוספים והוריתי ללוחמים לעבוד עם חומר כיבוי מסוג קצף בשל קרינת החום והלהבות הגבוהות. במקביל צוותי כיבוי נוספים פעלו לקרר את מיכלי הגז שבערו, על מנת שלא יתפוצצו ויגרמו לקריסה חלקית של הבניין.

דיווחתי על אש ודאית ועל דיירים שלכודים בדירות.

במקביל לכיבוי הדליקה התחלנו לחלץ דיירים, ילדים ובע״ח מן הדירות.

בחלק מהדירות השתמשנו בפורץ דלתות על מנת לחלץ את הדיירים״.

השארת תגובה