ביגה: בית קפה מהדרין חדש

רשת בתי הקפה פרימיום ביגה מתרחבת ופותחת 3 סניפים חדשים – בהשקעה הנאמדת בכ- 7 מיליון ₪

ביגה צלם אלעד גוטמן (3) (Custom)
ביגה צלם אלעד גוטמן (3) (Custom)
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

יאיר מלכה, מנכ"ל ומבעלי רשת ביגה, מרחיב את פעילות הרשת ופותח בימים אלו, עוד 3 סניפים חדשים במיקומים אסטרטגיים בערים חדרה, אשקלון ופ"ת. בהשקעה הנאמדת בכ- 7 מיליון ₪ . סניפים אלו יצטרפו ל- 24 הסניפים הקיימים ברחבי הארץ.

יאיר מלכה, מנכ"ל רשת הקפה ביגה:" לאור ההצלחה והביקוש, החליטה הרשת להמשיך להתרחב ולתת לקהל הישראלי חווית קפה אחרת באווירה של "קפיצה קטנה לחו"ל". לדבריו: ההערכה היא, שעד סוף שנת 2018 יפתחו עוד כ- 6 סניפים במקומות אסטרטגיים ברחבי הארץ.

כל הסניפים החדשים יציעו, אינטרנט אלחוטי, גישה לנכים, שירות טייק אווי ומעדניית בוטיק המציעה מאפים, עוגות, לחמים ועוד.

עוד ציין יאיר כי: "ההתרחבות ברחבי הארץ, מוכיחה כי הקונספט של הרשת המושתת על מטבח בריא ואיכותי השם דגש על טריות, זמינות וחומרי גלם איכותיים במיוחד, מבדל עצמו משאר רשתות הקפה. הצרכן הישראלי מחפש חווית בילוי באווירה אירופאית"

הסניפים החדשים :

1. עופר הקניון הגדול פתח תקוה – הסניף החדש והכשר למהדרין, ממוקם בקומה השנייה של הקניון, ישתרע על שטח של כ- 200 מ"ר ויכלול כ-120 מקומות ישיבה.

2. גלובוס סנטר אשקלון – הסניף ממוקם בקומה השנייה ומשתרע על שטח של כ- 130 מ"ר, הכוללים כ- 120 מקומות ישיבה.

3. מול החוף וילג' חדרה – הסניף החדש והכשר למהדרין ישתרע על שטח של כ – 275 מ"ר הכולל גם מרפסת ישיבה חיצונית ויכלול כ- 150 מקומות ישיבה.

לקוחות הסניפים ייהנו מתפריט הרשת הייחודי העשיר והמגוון, הכולל מנות צמחוניות וטבעוניות, תפריט ילדים ותפריט וקינוחים מפנק. התפריט משלב בתוכו תמונות הממחישות את הטריות, הרעננות וההתחדשות של הרשת, הן מבחינת המנות המוגשות והן מבחינת העיצוב והאווירה. בסגנון בולנז'רי פטיסרי נוסח פריזאי

סניפי ביגה כוללים בולנז'רי ייחודי, אשר יציע מגוון רחב של דברי מאפה טריים, ביניהם: לחמים, מאפים בתפזורת, עוגות, עוגיות, פוקאצ'ות ועוד. הסניף יציע מגוון רחב של סוגי לחמים הנאפים במקום כדוגמת – לחמי מחמצת, לחם שיפון עם גרעיני פשתן וסומסום, אגוזים, זיתים, גרעיני חמנייה ,קימל, עגבניות מיובשות ועוד.

השארת תגובה