קיץ לוהט: אביזרי החובה לחוף הים

אחד מיתרונות הטבע המשמעותיים בארץ הם חופי הים, שניתן ליהנות מהם בכל ימות השנה, אך בעיקר בתקופת הקיץ החמה ♦ לרגל פתיחת עונת הרחצה, ריכזנו עבורכם מגוון אביזרים מפנקים שישדרגו את הרביצה בחוף הים

צלון חוף ים עם 5 שקי חול דגם פנטגון של המותג קולמן
צלון חוף ים עם 5 שקי חול דגם פנטגון של המותג קולמן
לחץ נפשי, חרדה? זו הכתובת בשבילך

צלוני חוף
להיט הקיץ הרשמי הם ללא ספק צילוני החוף המספקים מחסה והצללה איכותית מהשמש היוקדת. הצלונים מספקים מחסה בעזרת מערכת WindStrongTM (בלעדית למותג קולמן) המאפשרת עמידות גבוהה בפני רוחות. אחד הצילונים הבולטים הינו צילון הפנטגון של המותג coleman. צילון חוף בעל יריעת לייקרה נמתחת ושקי חול, להקמה ופירוק בצורה קלה ונוחה. צלון הפנטגון כולל 5 שקי חול, דבר המוסיף ליציבותו ולעמידותו מול רוחות, זאת בנוסף למוטות האלומיניום בעובי 1.2 מ"מ התומכים בו. בד הלייקרה האיכותי של הצילון נמתח היטב ומספק שטח הצללה רחב, מסנן קרינת UV ומתייבש בקלות. הצילון קל לנשיאה ולהרכבה וזמין בשלושה גדלים שונים (M, L, XL).

טיפים והוראות שימוש לצילון חוף:
• פורסים את הבד על הקרקע באופן שהבד ייפרס במלואו. מומלץ לעשות זאת מול כיוון הרוח
• ממלאים חול בחמשת השקים של הצילון בכל אחד מהצדדים.
• מותחים את המיתרים בכדי לסגור ולהדק את השקים
• ממקמים את השקים המלאים באופן שבד הצילון יימתח היטב
• מרימים את הצילון בעזרת המוטות. שימו לב, מיקום המוטות יקבע את כיוון הכניסה לצילון
• ניתן למקם את העמודים במקומות שונים בהתאם להצללה שרוצים להשיג


צידניות
אם בעבר צידניות הבד הרכות היו לטרנד הלוהט בשוק, הרי שכיום אנו מזהים עדנה מחודשת לצידניות הפלסטיק הקשיחות. צידניות אלה עושות את העבודה טוב יותר, מבודדות היטב, שומרות על הטמפרטורה לאורך זמן ומאפשרות שמירת המזון וסידורו בצורה נוחה יותר, כך מספר איתן קוויט, מנהל השיווק של המותג Coleman (קולמן) בישראל, יצרנית ומשווקת מוצרי פנאי חוץ הגדולה בעולם. "הקטגוריה מתחלקת לצידניות בייבוא סיני (ללא מותג), צידניות תוצרת מקומית וצידניות של מותגים בינלאומיים המיוצרים בארה"ב.
בשוק הישראלי ישנו מגוון רחב של צידניות במגוון גדלים, מחירים ואיכויות – צידניות אישיות, משפחתיות, חשמליות לרכב וצידניות אקסטרים – והפערים בניהם גדולים. מטרת הצידנית הינה שמירת קור/חום לכן בעת הרכישה, חשוב לבדוק מהי רמת הבידוד המצוינת על המוצר עצמו. צידנית שלא מתהדרת במספר הימים שהקרח יחזיק בה, אומר דרשני. הצידניות האיכותיות יותר הן אלו שמחזיקות קרח מספר ימים כמו צידנית האקסטרים של קולמן למשך 5 ימים" ממשיך קוויט ומוסיף "טיפ קטן לבדיקת אטימות הצידנית – בחרו צידנית בנקודת המכירה, הפכו אותה ובדקו את המכסה. אם נשאר סגור, האטימות טובה ואם לאו – אטימות לקויה".
כמו כן, בחלק מהצידניות יש למכסה שימושים נוספים בתור מושב, לוח חיתוך, מחזיק פחיות ובקבוקים ועוד. במידה ורוכשים צידנית בנפח גדול, חשוב לשים לב שיש דרך נוחה לשנע אותה כגון ידית נשיאה, גלגלים וכיו"ב. פרמטרים חשובים שיש לשים לב אליהם הם פתח ניקוז נוזלים אטום המאפשר ניקוז ללא הטיה וציפוי אנטי בקטריאלי.


אוהלי חוף וקמפינג
בחירת "הבית", האוהל, היא בין החשובות ביותר לפני היציאה ללינת שטח. חשוב להתאים את סוג וגודל האוהל לשימוש בו ולמספר האנשים. לטיולי קמפינג משפחתיים יש היצע רחב מאד של אוהלים כשהבולטים שבהם אילו אוהלי "בן רגע" המותאמים ל-4 עד 10 אנשים, בעלי מנגנון הקמה וקיפול מהירים בתוך 60 שניות. גם לחוף הים יש היצע של אוהלי חוף "בן רגע" המספקים הגנה מהירה מפני השמש והרוח, עם משטח רחב לרביצה מפנקת על החול.

אוהלי חוף של המותג קולמן | צילום: יח"צ

 


 

כיסאות חוף וריהוט שטח לאלה שלא אוהבים לשבת על החול (בכל קבוצה יש כאלה) או מעדיפים מקום ישיבה נוח עם משענת, מוצעים ברשתות השיווק והטיולים מגוון רחב של כיסאות חוף ושטח. המותג "קולמן" מציע מגוון כיסאות ושולחנות מתקפלים לשהייה ולינה נוחה בשטח. במגוון הרחב מוצעים כיסאות Low sling נמוכים וקומפקטיים לחוף הים, כיסאות במאי לדייג, כיסאות קמפינג עם שולחן צד, שולחן קומפקטי מתקפל רב תכליתי ועוד.

 

השארת תגובה