חדרה מתחדשת בבית קפה מהדרין

קפה ביגה צלם אלעד גוטמן
קפה ביגה צלם אלעד גוטמן
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

רשת ביגה פותחת בימים אלו סניף ראשון וכשר למהדרין בעיר חדרה. הסניף החדש יצטרף ל – 27 סניפי הרשת הפזורים ברחבי הארץ.

הסניף, ממוקם בכפר הקניות החדש "מול החוף וילג'". וישתרע על שטח של כ – 275 מ"ר הכולל גם מרפסת ישיבה חיצונית ויכלול כ- 150 מקומות ישיבה. הסניף יציע ללקוחותיו גישה לנכים, אינטרנט אלחוטי, שרותי טייק אווי ועוד.

סניף ביגה חדרה יכלול בולנז'רי ייחודי, אשר יציע מגוון רחב של דברי מאפה טריים, ביניהם: לחמים, מאפים בתפזורת, עוגות, עוגיות, פוקאצ'ות ועוד. הסניף יציע מגוון רחב של סוגי לחמים הנאפים במקום ועשויים 100% חיטה מלאה – לחמי מחמצת, לחם שיפון עם גרעיני פשתן וסומסום, אגוזים, זיתים, גרעיני חמנייה ,קימל, עגבניות מיובשות ועוד.

לקוחות הסניף ייהנו מתפריט הרשת הייחודי העשיר והמגוון, הכולל מנות צמחוניות וטבעוניות, תפריט ילדים ותפריט וקינוחים מפנק. התפריט משלב בתוכו תמונות הממחישות את הטריות, הרעננות וההתחדשות של הרשת, הן מבחינת המנות המוגשות והן מבחינת העיצוב והאווירה.

יאיר מלכה, מנכ"ל ומבעלי רשת קפה ביגה: "התרחבות של רשת ביגה, מוכיחה את עצמה ואת הקונספט של הרשת, המבדל עצמו משאר רשתות הקפה הקיימות בישראל. הצרכן הישראלי מחפש חדשנות וחווית קפה באווירה אירופאית".

עוד ציין מלכה כי: בעיצוב הסניף החדש הושקע ידע רב וניסיון של מיטב המוחות, האדריכלים והמעצבים. מראה הסניף הינו בסגנון פריז שיק.

ביגה מול החוף וילג' – כביש החוף, בכניסה לחדרה, רח' דן שכטמן 10

שעות פעילות הסניף:
א' – ה', החל מהשעה 08:00 ועד 23:00.
ו – החל מהשעה 8:00 ועד השעה 15:00

השארת תגובה