לא רק לגברים: חנות פרארי ראשונה בישראל

פרארי אף פעם לא היה "סתם עוד רכב", וכשאומרים "מכונית אדומה" עולה בדיוק תמונה אחת לראש. עכשיו, עם מיליוני מעריצים, מוניטין גם מחוץ למסלולי המירוצים וקילומטראז' של מעל ל-70 שנה בכבישים בכל העולם, משיק המותג לראשונה לארץ חנות עם עשרות מוצרים, שמתאימים אפילו לחובבי הגלגלים בחיתולים

Ferrari Store אושילנד כפר סבא__קרדיט צילום אייל קרן
Ferrari Store אושילנד כפר סבא__קרדיט צילום אייל קרן
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

כמה הייתם מוכנים לשלם בשביל להיות הבעלים של אחד מרכבי היוקרה הנחשבים ביותר, הלא הוא ה-Ferrari (פרארי)? אם חשקה נפשכם בטעימה מהמותג, אבל אתם עוד לא מוכנים להיפרד מכמה מיליוני שקלים (או שעדיין לא עברתם טסט), החנות החדשה שנפתחה בכפר סבא היא בדיוק בשבילכם.

לראשונה בישראל נפתחה במתחם אושילנד בכפ"ס חנות מקורית של המותג המוכר עם מבחר של עשרות מוצרים משלימים מהעולם המוטורי, כאשר גולת הכותרת היא דגמי מכוניות פרארי מוקטנים ביחס של 1:20.

"עד עכשיו לא היו כמעט מוצרים שלFerrari בישראל, בטח שלא במקום אחד", מתאר אבי אוקנין, מבעלי החנות. "החנות החדשה מאחדת תחת קורת גג אחת את המבחר הגדול ביותר בארץ של פריטי המותג, גם למבוגרים ולילדים. היה לנו חשוב לפתוח אותה במקום שמתאים לערכי המותג – מתחם שמשלב קניות, בידור וחוויה".

בין המוצרים תוכלו למצוא רולרבליידס, סקייטבורדים, קורקינט, קסדות ואפילו רכבים ממונעים – כולם באיכות הגבוהה ובצבע שמזוהה כל כך עם המותג. הפריטים המוצעים למכירה, במחירים הנעים בין 99 ש"ח ל-1,919 ש"ח, מותאמים למגוון רחב של גילאים – ילדים מגיל שנתיים וגם מבוגרים.

השארת תגובה