התפריט החדש לטסים באל על לאירופה

טסים עם אל על לאירופה? התפריט השתנה. במקום חמגשיות חמות עם בשר, ופסטה יוצע לכם תפריט המכיל כריך גורמה חלבי או בשרי (תלוי בשעה), סלט פריקי, או קינואה עם סלק וגבינות. כך נודע לידיעות אחרונות

בוריטו שווארמה. צלם אנטון מיסלבסקי
בוריטו שווארמה. צלם אנטון מיסלבסקי
לחץ נפשי, חרדה? זו הכתובת בשבילך

טסים עם אל על לאירופה? התפריט השתנה. במקום חמגשיות חמות עם בשר, פסטה וריח שמתפשט בכל המטוס, יוצע לכם במסגרת פיילוט עם רשת ארקפה תפריט המכיל כריך גורמה חלבי או בשרי (תלוי בשעה), סלט פריקי, או קינואה עם סלק וגבינות. כך נודע ל"ממון".

לפי הפרסום ב"ידיעות" אל על החלה בפיילוט ב־30 קווים לאירופה, שבו מוגש התפריט החדש: כריך שווארמה עם טחינה ולימון כבוש, כריך חזה בקר עם איולי וירקות, כריך פריטטה בסלסה וֶרדֶה וגאודה, או כריך חציל קלוי, בולגרית וריבת בצל. מי שלא רוצה כריך יוכל לבחור בין סלט קינואה, סלקים ובולגרית, או סלט פריקי (חיטה ירוקה) כוסמין. המרכיבים מוכנים במפעל ארקפה בנתניה, והמנות מורכבות בסמוך לטיסה בת.מ.מ, מפעל המזון למטוסים. אם הניסיון יצלח, ייעלמו החמגשיות לחלוטין תוך מספר חודשים.

בחודש האחרון העבירו אנשי הרשת הדרכה לאנשי ת.מ.מ, אחרי פיתוח בן כשנה. אל על מגדירה את השינוי כשדרוג, לאור האיכות של מוצרי ארקפה, וההערכה הנמוכה בציבור לאוכל המבושל בטיסות. כמו כן, מדובר בהתייעלות, שתחסוך לאל על את המקום של מתקני החימום, זמן לצוות, ונפח אשפה של מגשיות הפלסטיק.

הגישה היא שבטיסה של 3־5 שעות זו ארוחה מספקת. טיסות לואו־קוסט כלל לא כוללות מזון אלא בתשלום.

ב־2007 עשו אל על וארקפה ניסיון דומה, שהופסק. מאל על נמסר בתגובה: "במסגרת המאמצים לרענן את התפריט, יוצאת אל על בפיילוט בטיסות לאירופה, שבמסגרתו יוגשו לנוסעים כריכים וסלטים איכותיים וטריים מבית ארקפה".

השארת תגובה