נתפסו על חם: חוליות גנבי רכב

בלשי משמר הגבול של משטרת ישראל הביאו לתפיסתם של 2 חוליות גנבי רכבים מהשטחים, החשודים בגניבת רכבים מאזור הדרום

רכב שנגנב
רכב שנגנב
לחץ נפשי, חרדה? זו הכתובת בשבילך

מידע מדויק ואיכותי בשילוב אמצעים מתקדמים העומדים לרשות מרכז הבינה של משמר הגבול, לאחר תקופה של פעילות סמויה שהפכה הלילה לגלוייה, הביאו השוטרים לתפסיתם של 2 חוליות אלימות אשר פעלו תוך שימוש באמצעים מתוחכמים לביצוע גנבית רכבים באיזור הדרום. הפעילות המקצועית והנחושה של משמר הגבול/משטרת ישראל תמשיך נגד כל מי שמנסה לפגוע ברכושו או שלומו של הציבור.

הלילה, לאחר חקירה סמויה נערכו כוחות סמויים וגלויים של משמר הגבול למעצרם של 2 החוליות שגנבו רכבים באזור הדרום.

לחולייה הראשונה, מיוחסים מספר רב של אירועי גניבת רכבים שהתבצעו בערים באזור הנגב.  ארבעת חברי החולייה נעצרו הלילה כשהם נוסעים ברכב שטח גנוב, ונעצרו בשטחים הפתוחים בסמוך לדימונה לאחר מרדף נחוש של השוטרים, אחרי שניסו לבצע גניבת רכב בעיר דימונה.

לחולייה השנייה, מיוחסים מספר רב של אירועי גניבת רכבים שהתבצעו גם הם בשבועיים האחרונים  בגזרת מרחב הנגב ומרחב לכיש. שני חברי החולייה נעצרו לאחר מרדף בכביש בשטח הסמוך לקרית גת, אחרי שביצעו גניבת רכב מקרית גת.

בחיפוש שביצעו השוטרים ברכבים שבהם נהגו החשודים, נתפסו אמצעים טכנולוגיים שונים ומתוחכמים המשמשים לגניבת רכבים כמו מחשב רכב וחלקי רכב שעל פי החשד שימשו את החשודים לביצוע העבירות.

על פי החשד חברי 2 החוליות קשרו קשר בינהם לצורך גניבת הרכבים שביצעו בדרום. תפיסתם של החשודים בביצוע העבירות תביא לצימצום ניכר בעבירות גניבת הרכבים בדרום.

6 החשודים, בשנות ה-20, 30 ו-40 לחייהם, שוהים בלתי חוקיים תושבי יטא, יחד עם הממצאים הועברו לחקירה במשמר הגבול.

השארת תגובה