"דרעי יודע שציבור הבוחרים שלו מאס בנתניהו"

יושב ראש המחנה הציוני רומז: הדיבורים כעת הם לצרכים פוליטיים – בשעת הצורך ש"ס תתמוך בנו אצל הנשיא

יו"ר האופוזיציה יצחק בוז'י הרצוג. צילום: מפלגת העבודה
יו"ר האופוזיציה יצחק בוז'י הרצוג. צילום: מפלגת העבודה
לחץ נפשי, חרדה? זו הכתובת בשבילך

"גם אריה דרעי יודע שציבור הבוחרים שלו מאס במה שהוא קיבל מבנימין נתניהו". כך אומר הבוקר יו"ר 'המחנה הציוני' בבהתייחסו לדברי דרעי על כך שיתמוך בנתניהו לראשות הממשלה.

הוא הוסיף, כי הדברים נאמרו במסגרת קמפיין בחירות: "אני לא מתכוון לתת סימנים לאף אחד מן המנהיגים, כולם ראויים בעיני. במרוץ מהסוג הזה נאמרים הרבה דברים. בכל קבוצה בחברה הישראלית נשחטות פרות קדושות ויש תסיסה עמוקה. אנשים רוצים משהו אחר. גם אריה דרעי יודע שגם ציבור הבוחרים שלו מאס במה שהוא קיבל מבנימין נתניהו". דברי הרצוג.

על רקע היתרון של מפלגתו בסקרים שב והצהיר הרצוג בראיון בגלי צה"ל, כי הוא משוכנע ביכולתו "להקים ממשלה יציבה וטובה". והכחיש כי הוא מנהל מגעים עם ראש הממשלה בנימין נתניהו על הקמת ממשלת אחדות. "אנחנו בעימות. בימים האחרונים נתניהו מפגין פניקה קשה וחוזר לרטוריקה של פלגנות, הפחדה ואיומים. הפעם זה לא יעזור לו, הציבור רוצה שינוי", אמר.
כזכור, אמש פירסמה מפלגת ש"ס סרטון חדש בכיכובו של דרעי שבו הוא מביע תמיכה בלתי מסוייגת בליכוד, ובמועמדה לראשות הממשלה, בנימין נתניהו. לדבריו "נמליץ על ביבי, אין סרט אחר". בסרטון אומר דרעי: "ש"ס והליכוד תמיד הלכו יד ביד. ש"ס הייתה הנשמה של הליכוד, כמו מזוזה לבית","אם תבחרו בביבי תקבלו את לפיד, רק אם תבחרו בש"ס תקבלו 'ביבי בגין'".
בתוך כך, אריה דרעי,חזר ואישר הבוקר כי לא ישב בממשלת שמאל. "ערכו לי את הדברים", אמר בהתייחסו לפרסום בעיתון "הארץ", לפיו אינו שולל ישיבה בממשלת אחדות בהנהגת הרצוג לאחר הבחירות. "השותפות של ש"ס עם הליכוד היא היסטורית וארוכת שנים, אנחנו אותו קהל בבתי הכנסת. אני חושב שנתניהו טעה כשהעדיף את משפחת לפיד על משפחת ש"ס. אמרתי שאנחנו נדאג לכך שביבי יהיה חברתי". והוסיף; "היו גם  חיבוקים בין בנט ללפיד בהקמת הממשלה הקודמת, ראינו כמה זמן זה השיג מעמד".
השארת תגובה