מטה יהב: מיכי אלפר גורר את החרדים להימור

חיפה ממשיכה לסעור בתכונת הבחירות המונציפאליות והתפלגות המגזר החרדי בעיר. מיכי אלפר מספר על סקרים שלא נותנים סיכוי של ממש ליונה יהב – במטה יונה יהב מאשימים את אלפר

כינוס התמיכה בחבר מועצת העיר חיפה מיכי אלפר (1)
כינוס התמיכה בחבר מועצת העיר חיפה מיכי אלפר (1)
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

מיכי אלפר דיבר בתוכניתם של גרודקה ואוחיון ב׳קול ברמה׳, הוא הרחיב: "מסקרים שביצענו, מחצית מבוחרי יונה יהב לא יצביעו לו שוב, כך שכמו שזה נראה כעת לא תהיה אופציה לפילוג מאגודת ישראל כי זה לא יהיה רלוונטי. יונה יהב אמר לי בפה מלא שהוא לא רוצה את הציבור החרדי בחיפה."

במטה ראש העיר חיפה יונה יהב מסרו בתגובה: ״בפעם השלישית מנסה אלפר לגרור את הפלג הקטן שהוא מייצג מתוך הציבור החרדי להימור נוסף על מי שלא יבחר לראשות העיר. כך הוא עשה בבחירות 2008 ו2013 עם הבחירה המובטחת לבורובסקי שכידוע גם אז החזיק בסקרים שהוא זה שיבחר וכך הוא מנסה לעשות גם הפעם.

כידוע רוב הציבור החרדי איננו נכנס להרפתקאות של מר אלפר שנלחם מזה שנתיים על משכורתו האישית. רוב הציבור החרדי משתף פעולה עם ראש העיר יהב וזוכה לקבל את המגיע לו על פי דין. איננו זקוקים למנות את עשרות הכיתות שראש העיר נתן כולל לתלמוד תורה של הציבור הליטאי אותו הוא אמור לייצג בנווה שאנן וכן לחסידויות גור, סערט ויזניץ ובית הספר של שס ושל הרב שי פרי.

כנראה שמי שעסוק מספר שנים בהסתה ובניסיון לערוך מסע דה לגיטימציה לראש העיר נותר עיוור אל מול העשייה הברוכה של שלושת חבריו לסייעת שסג המשתפים פעולה עם ראש העיר ומביאים להישגים מבורכים לטובת הציבור החרדי.

לשמחתנו, רוב מוחלט של הציבור החרדי יבחר גם הפעם ביהב כפי שסוכם איתו. ולא יגרר להימורים ולפרובקציות חסרי תוכן ותכלית שנועדו אך ורק להשיג משכורת שמנה למאן דהוא.״

תגובה אחת
  1. אלפר מחיפה . לא מענין אף אחד . פשוט גויה פוליטית .

השארת תגובה