בקיבוץ הדתי יפריחו 'עפיפוני שלום'

התשובה לעפיפוני התבערה: הפרחת עפיפוני שלום וביטחון שנתרמו לקיבוץ סעד על ידי תושבי הארץ: "התחושה שהעם איתנו מחזקת אותנו"

עפיפוני תבערה עפיפוני תבערה
עפיפוני תבערה עפיפוני תבערה
משאיר אבק לכווולם! המסלול המקיף ביותר בשוק של עיצוב גרפי ותקשורת חזותית

ילדי קיבוץ סעד השייך לתנועת הקיבוץ הדתי יפריחו מחר (חמישי, 17:00) 250 עפיפונים משדה חיטה הצמוד לשדה שנשרף רק לאחרונה מעפיפון תבערה שנשלח על ידי מחבלים מרצועת עזה.

"אנחנו מקיימים טקס ביכורים כל שנה לקראת חג השבועות, אלא שהשנה השדה שלנו ספג פגיעה קשה מאחר ועפיפון תבערה שרף את כל החיטה, לכן החלטנו שבמקום שיש עפיפון של שנאה יהיה גם עפיפון של שלום ואהבה" הסבירו תושבי הקיבוץ.

בנוסף הסבירו בקיבוץ כי בשבועות האחרונים לילדי היישוב נוצרה קונוטציה שלילית כלפי עפיפונים ולכן הוחלט להעניק לילדי הקיבוץ דווקא עפיפונים של שלום. בתחילת השבוע כתבו אנשי הקיבוץ בדף הפייסבוק כי הם זקוקים לכמות נכבדה של עפיפונים ובסיוע של תנועת הקיבוץ הדתי נמצא תורם מצפון הארץ שהעביר את העפיפונים בעלות מינימאלית לקיבוץ "ילדי היישוב יקבלו את העפיפונים, הם יציירו עליהם ציורי שלום ונפריח אותם, אנחנו בסך הכל רוצים לחיות כאן בשלווה, החיים כאן בנגב מקסימים ואנחנו רוצים שהם ימשיכו להשאר כאלו"

אפרת שלומי מנהלת החינוך החברתי בקיבוץ אמרה כי בתוך שעות ספורות הגיעו לידיה לא מעט בקשות של אנשים שרצו לתרום "התרגשנו מהתגובות, השיתופים והתרומות. התחושה שהעם איתנו מחזקת את עמידתנו כאן בשגרה ובעתות חירום. בהזדמנות זו אנו שולחים תודה לחיילי צה"ל ולמנהיגים שעושים לילות כימים לאפשר לנו להמשיך לנהל חיי שגרה ותחושת בטחון"

2 תגובות
  1. תזמינו עתונים זרים

  2. זו יכולה הייתה להיות פעילות נפלאה של שיתוף פעולה בין ילדי כפר עזה לילדי סעד. גם כאן בכפר עזה ילדים רוצים שלום.

השארת תגובה