צפו: אלחי רפואה מאיר נשמות

הקליפ "מאירים נשמות" מתאר את גלגולם של הגיטרה, החליל, הכינור והקחון במדבר, בעיר ובים עד אשר הם נפגשים ויושבים יחד סביב המדורה

כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

לאחר שהוציא עיבוד מחודש ל"מגש הכסף" לזכר חברו הדר גולדין ז"ל, בסינגל החדש שאותו כתב, משקף אלחי את סגנונו המוזיקלי. מאירים נשמות הוא שיר אישי ומרגש, מעין מצפן מכוון, המחזיר את האדם לרגעיו הקטנים והאמתיים רחוק מההמולה הסובבת אותו.
אלחי הוא יוצר, כותב ומלחין מוסיקה יהודית ישראלית, ובאלבום הבכורה הוא משלב בלדות נוגעות לצד שירים קצביים.

מאירים נשמות הוא סינגל שני מאלבום הבכורה הנושא גם את שם השיר. שיר קטן – שמשדר תעצומות נפש גדולים, אותו כתב אלחי בזמן שירות הצבאי כקצין בחטיבת גבעתי.
שיריו של אלחי כמו חיכו לרגע הנכון לפרוץ החוצה לתודעה. דרך הסינגל החדש, פורט אלחי את סגנונו המוסיקלי בצליל ייחודי ומהדהד, ומשקף לנו את עולמו האישי. על השיר מספר אלחי, "כשאדם חוזר למקומות האמתיים שלו בחיים, למקומות הבסיסיים והפשוטים שלו, רק אז – הוא יכול להאיר נשמות ולבטא את הטוב שלו והטוב שבו 'חוזרים לחולות, מנגנים מנגינות, מאירים נשמות'…אני בטוח שכל אחד יכול למצוא את הרגע הזה – הכן, אצלו בחיים, ומתוכו להאיר הלאה, למשפחתו, חבריו, תלמידיו".

אלבום הבכורה מאירים נשמות כולל שירים וניגונים שאת חלקם אלחי כתב והלחין, טקסטים שנשענים על מקורות יהודיים ועל אמונת האדם בעצמו ובכוחותיו.
האלבום כולל פסוקים מולחנים וניגון חסידי ועתיד לצאת לקראת ראש השנה עם מופע השקה.

אלחי רפואה (26) נולד בירושלים, והוא יוצר, כותב ומלחין מוסיקה יהודית ישראלית. כחלק מעיסוק במוסיקה הוא מנצח במקהלת ילדים. כיום אלחי הוא תלמיד בישיבה לבוגרי צבא, לאחר שהשתחרר מהצבא בתפקיד סמ"פ. מלבד התחום המוסיקלי הוא עוסק בחינוך, אהבתו השנייה, ומשמש כמדריך בישיבה תיכונית בירושלים.

מאירים נשמות / אורך השיר 03:48
מילים: אלחי רפואה/ לחן: יהודה פונד

קרדיטים להפקת קליפ:
בימוי: אלחי רפואה ושירה ביליג.
צילום ועריכה: שירה ביליג.
ע. צלם: יונתן שחוח.
עריכת אונליין ואפטר: יונתן שחוח.
תסריט והפקה: אלחי רפואה.

צילום עטיפה: שירה ביליג.
עיצוב גרפי עטיפה: אורית מילר.

כל הזכויות שמורות ל "אלחי", אלחי רפואה הפקה עצמית.

תגובה אחת
  1. וואו!!!! יפהפה!! מילים מקסימות, לחן נוגע וקליפ נעים לעין וללב!!

השארת תגובה