המעצבת שמביאה בשורה לנשים דתיות וחרדיות

לראשונה בישראל: אירוע 'טראנק שואו' ותצוגת אופנה צנועה של מעצבת העל והוט קוטור, מירי קלה ♦ מי זו מירי ומה גורם למאות נשים לא דתיות לתפור דווקא אצלה שמלות צנועות?

לחץ נפשי, חרדה? זו הכתובת בשבילך

מירי קלה מלבישה מאות אלפי נשים במשך שנות עבודתה בתחום האופנה. היא ידעה וראתה הכל, ובאחרונה החליטה שהיא צוללת לתחום האופנה הצנועה. "אני עצמי מקפידה על צניעות מכבדת", מסבירה מירי שהגיעה מבית מסורתי מאוד ויודעת הרבה על דת ומסורת. אנקדוטה מעניינת תפסה אותה כאשר אחת מלקוחותיה הקבועות, אישה ממעמד עשירון עליון, הגיעה לתפור בגד לחתונת בנה שחזר בתשובה. "התרגלתי לתפור לה בגד שכמעט אין בו בגד", מחייכת מירי. "וכשסיפרה שבנה הפך לחרדי, אמרתי לה שאני הולכת להלביש אותה בבגד של רבניות…" סיפור השמלה הצנועה של אותה לקוחה הפך לשם דבר. "הבגד יצא כל כך מושלם, שהיא רצתה ללבוש אותו שוב, ותאמינו לי שהיא היתה ממש חנוטה בו". מאז הגיעו אליה עוד כלות ומלוות שאהבו את הצניעות שהביאה בדגמיה וביקשו לטעום אף הן מהטוב הזה. "החלטתי שאני עושה יותר דגמים צנועים. למדתי את כל ההחמרות החרדיות, ואני יכולה לייצר בגד שאפשר להפוך אותו בקלות לקליל יותר, או אטום יותר לפי בחירה ובמגוון אפשרויות. את אירוע הטראנק שואו שאני מביאה, החלטתי לקיים רק עם דגמים צנועים – ולהגיד לכל אישה באשר היא, בואי תהני ממה שיש לי להציע, אופנה ברמה הגבוהה ביותר, דגמים צנועים לכל הדעות, יחס אישי וליווי מלא. כי את האירוע שנקיים – גם העולם החילוני לא מכיר.

ליין חדש של מעצבת העל מירי קלה: שמלות כלה וערב בסטייל צנוע

לקראת עונת החתונות שמחכה לנו בקרוב מאוד, יוצאת מעצבת העל והוט קוטור מזה 15 שנה, מירי קלה, בקולקציה מוקפדת ומכובדת של שמלות כלה וכן של בגדי ערב, ברוח התקופה שהפכה לסטייל בינלאומי: מראה צנוע. כל מי שחלמה אי פעם לעשות שמלת כלה או שמלת ערב אצל אמנית האופנה – יכולה להגשים עכשיו את החלום ובגדול.

מירי קלה, אמנית המתמחה בשמלות כלה ובגדי ערב בעיצוב אישי, מוציאה תחת ידיה יצירות פאר הנמכרות בארץ ובעולם, ומשלימה ליינים נדירים של שמלות כלה אורבניות, שמלות כלה מלכותיות ועוד.

את דרכה הייחודית טוותה קלה בתחילת עבודתה, כשהיא מקפידה לערב את הלקוחה לאורך כל הדרך מתחילת ההליך ועד סופו – הן מצד גזרה מדויקת שתתאים ותחמיא לגוף ועד בחירת הבדים והאקססוריז והפרטים הקטנים ביותר שישלימו את המראה.
האמונה של מירי קלה היא להבדיל בין כל שמלה ולהתאים אותה באופן מהותי לכלה שתלבש אותה. וכן בבגדי הערב – לכל שמלה צריכים להיות אופי ועיצוב שונים, ייחודיים לפי אופי הכלה או הלקוחה הנרגשת. את הכלות שלה מקבלת כלה באווירה יוקרתית ובסגנון הייחודי לה ומציגה בפניהן סגנונות חדשים ועדכניים שמותאמים לכל צו אופנתי חדש ועוברים את השדרוג המיוחד של מירי.
הקולקציות של מירי עשירות, מרהיבות וחדשניות, עטורות בבדי המעצבים הטובים והיוקרתיים ביותר, בתפירה עילית , עבודות יד ואלמנטים מתוחכמים. ועכשיו כאמור סטייל חדש בסטודיו של מירי קלה, מותאם לנשים דתיות, חרדיות ולכל כלה ואישה שרוצה להצטרף לסטייל המראה הצנוע. שמלות מרהיבות וצנועות ממתינות לכן בסטודיו של מירי.
ביום הגדול של חייך את לא מתפשרת! אפשרי לעצמך את הטובה ביותר

לראשונה בישראל: אירוע 'טראנק שואו' ותצוגת אופנה צנועה

זה קורה לראשונה בישראל ויכבוש את כל פסגות תצוגות האופנה שידעה התעשייה. ב- 31.5.18 במלון קראון פלזה בירושלים בשעה 19:30, תקיים מעצבת העל והוט קוטור, מירי קלה, את האירוע הייחודי בו יוצגו שמלות כלה ובגדי ערב – אותם יוכלו הצופות לרכוש תוך כדי האירוע.

 

 

השארת תגובה