7 סיבות לכך שכל עסק קטן חייב אתר אינטרנט

אתר אינטרנט
אתר אינטרנט
לחץ נפשי, חרדה? זו הכתובת בשבילך

אם פעם היה נהוג להשקיע בכרטיסי ביקור יוקרתיים או בפליירים שיסבירו לקהל הרחב את מה שהעסק שלכם מציע, אין המצב כך היום. בניגוד לפעם, פליירים או כרטיסי ביקור כבר לא רלוונטיים יותר. הפעילות העסקית של רבים מהעסקים בישראל ובעולם, עברה לאינטרנט, וכך הם מצליחים למשוך לקוחות חדשים ולהגדיל את המכירות שלהם. אחד הכלים המרכזיים למשיכת לקוחות חדשים באמצעות האינטרנט, הוא בניית אתר אינטרנט מקצועי שיציג את עצמכם בצורה הטובה ביותר. לכן, במאמר זה תמצאו 7 סיבות לכך שכל עסק קטן חייב אתר אינטרנט.

מעוניינים בבניית אתר לעסק? הכנסו עכשיו: סטודיו לייט בייט לבניית אתרים

1. כבר לא בלתי נראים – אתר תדמית מקצועי לעסק, שם אתכם על השולחן. הוא כרטיס הביקור של העולם החדש, הוא מי שייצג אתכם מול המתחרים, ומול הלקוחות הפוטנציאלים שלכם. כפי שלא הייתם מגיעים לפגישה עסקית לבושים בצורה מזלזלת, כך גם אתר האינטרנט שלכם חייב להראות מקצועי ולהיעשות על ידי אנשי מקצוע.

2. שליטה על מיתוג העסק – המלצות "מפה לאוזן" הם דבר נהדר, אך האם אותו החבר באמת יודע להציג את העסק שלכם בצורה שאתם רוצים? האם הוא יודע להעביר את המסר הנכון? כנראה שלא. אתר תדמית לעסק, יאפשר לכלל הלקוחות הפוטנציאלים שלכם להבין לעומק את השירותים שאתם מציעים, ומה יכול להתאים להם. במקביל לכך, אתם אלו שתשלטו במידע שאותם הגולשים יקבלו אודות העסק, ואתם אלו שיודעים להעביר את המסר הטוב ביותר אודותיו.

3. בניית רשימת תפוצה – בניית אתר תדמית לעסק דרך סטודיו לבניית אתרים, מאפשר להתייעץ במומחים שידעו ליצור את השילובים המקצועיים המתאימים ביותר לקידום העסק. בניית רשימת תפוצה היא קריטית לכל עסק, ומאפשר לו לשלוח מיילים ללקוחותיו ולנסות למכור להם מוצרים נוספים. מחקרים בתחום מראים כי אכן רשימת תפוצה הוא מרכיב קריטי בהגדלת המכירות של כל עסק. הרי אין סיבה שמי שכבר קנה מכם, מכיר אתכם וסומך עליכם, לא יבוא לקנות פעם נוספת.

4. מגדיל מכירות – דמיינו שאתם יכולים להציג לכל אדם את הצדדים הטובים ביותר שלכם, רשימות של לקוחות וציטוטים של לקוחות מרוצים שרק מחכים להמליץ. אתר אינטרנט מאפשר ליצור מקום בו אומרים רק דברים טובים עליכם. מדוע כדאי לעבוד איתכם, במה אתם מיוחדים, מי הלקוחות שלכם, ואפילו ליצור אתכם קשר בקלות. אתר אינטרנט מאפשר לכל אחד לקבל פרטים ולבוא אליכם מוכנים, כאשר הם כבר יודעים מה מעניין אותם.

5. מציג אתכם כמומחים – הכוח של אתר אינטרנט מקצועי לעסק קטן הוא אדיר. הוא מאפשר להביע דעה על המקצוע בו אתם עוסקים, לפרסם טיפים ומדריכים, ואפילו ליצור קהילה שלמה סביבכם. אין היגיון בלבנות אתר אינטרנט בצורה של "בדרך אגב", על האתר לעמוד על הרגליים ולהציג אתכם בצורה נאמנה. ברגע שאתר האינטרנט יכלול פירוטים רבים והסברים מקצועיים, הוא יציג אתכם כמומחים בתחומכם ויבדיל אתכם מהמתחרים. וכולם רוצים לעבוד עם מומחים.

6. למתחרים שלכם יש אתר – אתם מסתכלים על כל מה שהמתחרים שלכם עושים, על המחירים שלהם, על השירותים שלהם ועל כמה הם מרוויחים. עליכם להסתכל גם על אתר האינטרנט שלהם. ברגע שאנשים יחפשו את העסק שלכם בגוגל ולא יהיה לכם אתר אינטרנט, אתם עלולים לפסיד את הלקוח. לא משום שהלקוח לא יהיה מעוניין בכם בגלל שאין לכם אתר, אלה משום ברגע שיחפש אתכם ולא תהיו שם, הוא ימצא את מי שכן יהיה שם, וככל הנראה יבחר באחד מהמתחרים שלכם.

7. העסק שלכם לעולם לא יהיה סגור – אתר אינטרנט זמין 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע, הוא זמין כל הזמן ולכולם. בכל שעה ויום, לקוחות פוטנציאלים יוכלו לצרוך את המידע המפורסם באתר, ולדעת מה אתם מציעים להם. הם יוכלו להגיב לכתבות בבלוג, ליצור קשר כדי להזמין שירות או כדי להתייעץ. אתם תמיד תהיו שם כדי לדבר על העסק שלכם, גם אם בפועל אתם ישנים.

צריכים עזרה בבניית אתר אינטרנט? אם עדיין אין לכם אתר אינטרנט, או שאתם לא יודעים כיצד לבנות אחד כזה, אל דאגה. תנו למומחים לעשות את העבודה שלהם. סטודיו לייט בייט לבניית אתרים הוא סטודיו המתמחה בבניית אתרים לעסקים קטנים בינוניים, ומספק שירות אישי לכל לקוח. הסטודיו למד לעבוד עם לקוחות שאינם מבינים בטכנולוגיה, ועקב ניסיונו הרב, מצליח להתאים לכל לקוח ולקוח חבילה המתאימה עבורו כך שיוכל לקחת את העסק שלו קדימה ככל האפשר.

מעוניינים בבניית אתר לעסק? הכנסו עכשיו: סטודיו לייט בייט לבניית אתרים

השארת תגובה