הלילה בחצות יסגרו המוקדים הטלפונים של המכירה הסינית שע"י 'איחוד הצלה'

שעות אחרונות למכירה הסינית של "איחוד הצלה" – כל הפרטים – כנסו להגרלה לפני שיהיה מאוחר

מכירה סינית של איחוד הצלה מכירה סינית של איחוד הצלה
מכירה סינית של איחוד הצלה מכירה סינית של איחוד הצלה

שעות אחרונות נותרו להגרלת הענק של המכירה הסינית שע"י ארגון "איחוד הצלה" כאשר אלפים רבים מנצלים את הרגעים האחרונים להצטרף להגרלה הגדולה והייחודית, בה יזכו במוצרים יקרי ערך ובפרסים מיוחדים ובכך הם שותפים במצווה הגדולה שזו היא הזכות של כל המשתתפים, ליטול חלק בפרוייקט הצלת חיים האדיר של "איחוד הצלה".

המכירה הסינית שע"י ארגון "איחוד הצלה", מגיעה לסיומה הלילה בחצות, לאחר שבועות ארוכים בהם מוקדי המכירה פועלים סביב השעון בצוות מתוגבר, כדי להזין את אלפי המצטרפים החדשים, שנדהמו מהמגזין הייחודי, המפואר והשווה של המכירה המכיל שלל מוצרים יוקרתיים כמו קיה קרניבל בחסות ביג ליס רכבים, חבילת שיפוץ מושלמת מבית 'אינסייד', מטבח אקסלוסיבי מבית 'אורכיד מטבחים' ועוד שורה ארוכה של פרסים שווים במיוחד.

ב"איחוד הצלה" מזכירים לציבור את דברי גדולי הרבנים והפוסקים במכתב שפורסם בקטלוג המכירה שחולק בכל הריכוזים החרדיים בו הם מדגישים בין היתר "וע"כ הננו בזאת להוקיר פעילות נשגבה זו, ופיקוח נפש דוחה כל התורה כולה ובוודאי דוחה שיקולי ממון וכדו'. וכידוע לנו, העלויות הכלכליות הנדרשות לרכישת ותחזוקת מכשירי הרפואה הינן מעל כל שיעור, וע"כ באנו לבקש מאחב"י סיוע ככל היכולת בכדי לקיים מפעל גדול זה למען הצלת נפשות, וכבר אמרו חז"ל "כל המקיים נפש אחת מישראל כאילו קיים עולם מלא".

יצוין כי למכירה הסינית שותפה מכבי שירותי בריאות שנתנה את החסות הראשית.

בהנהלת "איחוד הצלה" מציינים כי "המשתתפים בפרויקט המבורך נחשפים לפעילות האדירה להצלת חיים בכל רחבי הארץ ושותפים למשימה העליונה של הגשמת חלום והצלת חיים במהירות ובכל מקום. כל השתתפות משפיעה על פעילויות הארגון למען הצלת חיי אדם, והשותפות עמנו במצוה גדולה זו היא הזכות הגדולה של כל המשתתפים בה, כמו שסיימו הרבנים במכתבם "וכל התורמים והמשתתפים, וכל העושים והמעשים בכל אופן ודרך למען הצלת נפשות, יזכו לאריכות ימים ושנים טובות, מתוך בריאות איתנה בנפש וגוף עד ביאת גוא"צ בב"א".

ההגרלה בטל' – 5935*