בעלת הבית: "הפלסטינים דבקים בשקר"

"טראמפ הוא הטרומן של ימינו", כך הגב' אלדסון במאמר ראשון שכתבה אי פעם בעיתון 'ישראל היום' מאז ייסודו על ידי בעלה

ישראל היום
ישראל היום
לחץ נפשי, חרדה? זו הכתובת בשבילך

לראשונה מאז ייסדו שלדון אדלסון ורעייתו מרים לפני כעשור את העיתון "ישראל היום", מפרסמת הבוקר הגב' אדלסון מאמר מיוחד בעיתון "ישראל היום" לרגל העברת השגרירות האמריקנית לירושלים.

הגב' אדלסון כותבת על הקשר ההדוק בין ישראל לארה"ב ועל הקשר יוצא הדופן של הנשיא דונלד טראמפ למדינת ישראל, וכן מאשימה את הפלשתינים בכך שהם מעכבים את תהליך השלום עם ישראל.

על העברת השגרירות האמריקנית לירושלים:

"זו תהיה נקודת ציון לאומית, סיבה למסיבה ואירוע מכונן, שניתן להציבו בשורה אחת עם הכרזת העצמאות משנת 1948, ועם ניצחונה של ישראל על שלושה צבאות אויב, שהסתייעו בכוחות משלוח ממדינות ערביות נוספות, במלחמת ששת הימים של שנת 1967".

עוד כתבה: "גם האמריקנים צריכים להתרגש באותה מידה. אני יכולה לומר זאת בביטחון מלא, מכיוון שאני לא רק ישראלית צברית, אלא גם אזרחית ארה"ב, שהאינטרסים האמריקניים קרובים עד מאוד לליבה".

על המחויבות של טראמפ למדינת ישראל:

"לפני 70 שנים בדיוק, כשזוועות מלחמת העולם השנייה היו עדיין טריות, נשיא גדול אחר – הארי טרומן – שדרג את מעמדה של ארה"ב כמעצמת-על, כשהכיר במדינת ישראל שזה עתה קמה. טראמפ הוא הטרומן של ימינו".

על הפרישה מהסכם הגרעין, המדיניות הקשוחה מול צפון קוריאה והעברת השגרירות:

"טראמפ פעל בעניין ירושלים, כפי שעשה כשפרש באצילות מהסכם הגרעין האיראני בשבוע שעבר, וכפי שהוא פועל עתה, במדיניות קשוחה כנגד צפון קוריאה".

על האחריות של הפלשתינים לכישלון תהליך השלום:

"במשך זמן רב מדי עיכבו הפלשתינים את תהליך השלום עם ישראל כשדבקו בשקר שלפיו ירושלים שייכת להם. הפרגמטיים שביניהם הבינו שהרעיון הזה הוא רעיון עוועים; שהישראלים לעולם לא יוותרו על העיר שהובטחה להם בספר הספרים, אלפי שנים לפני הגעת האסלאם; ושתחת ריבונות ישראל העיר היא מופת של דו-קיום דתי ועדתי".

השארת תגובה