טעות הפכה את בן העיתונאי ל'עריק'

העיתונאי אהרון גרנות, מלווה חיילים בודדים שהתגייסו לצה"ל בני המגזר החרדי, הבוקר הוא ליווה את בנו לכלא הצבאי לאחר שטעות רישום במחשבי צה"ל הפכה את בנו ל'עריק'

אהרון גרנות ובנו אהרון גרנות ובנו
אהרון גרנות ובנו אהרון גרנות ובנו
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

אהרון גנרות מספר על שאירע הבוקר: "עשרות חיילים בודדים ליויתי ללשכת הגיוס, בלעדי הם לא היו מתגייסים, שנים חיכיתי לרגע בו אלווה את בני ללשכת הגיוס. זה קרה הבוקר אבל לא חלמתי בחלומותי השחורים ביותר שאלווה אותו ל… כלא 4 כ… עריק. שרשרת טעויות קפקאיות שיכולות לקרוא רק בגוף גדול כצה'ל הפכה את בני בשרי לעריק שלא בידיעתו ושלא בטובתו. הוא למד בישיבת שדרות התחייל במסגרתה, חתם ויתור על מעמד ביניש כדי לשרת שרות מלא במסגרת תקשוב. החתימו אותו על דח"ש ושלחו אותו הבייתה הודיעו לו שיקראו לו. מישהו שכח להזין במחשב שהוא בדח'ש והוא מצא את עצמו עריק ואיש מהדרגות הגבוהות שניסה לעזור לא הצליח.

האם זה מגיע למי שרק ביום שישי זה ויתר על טיול מפנק כדי לבשל סעודת שבת ל 14 חיילים בודדים?

האם מי שישן על רצפת חדרו רק בשביל לפנות מיטה חמה ללוחם בודד שלא הספקנו לפתוח לו דירה ולן בביתנו אמור ללון הלילה בתא מעצר צבאי?

לא, לא הפסקנו לאהוב את צה"ל, לא הפסקנו לתמוך באלה ששילמו מחיר יקר לשרת בו, אנחנו ממשיכים לאהוב לתמוך בכל נימי נפשנו באלה שמוסרים נפשם למעננו את הליקויים נתקן בע"ה."

2 תגובות
  1. אייזנקוט שונא דתיים חרדים חובשי כיפות ויהודים ולכן החושך הגדול אייזנקוט יאיר באור סנוורים את השירות הטוב ביותר שיודע צהל שירות מכל הלב

  2. כמה דמעות של אבות על בנים יחד עם דמעות אמהות נשפכו בגלל בחורי חמד שנלקחו למורת הוריהם לצבא! אהרון גרנות, חזור בתשובה!

השארת תגובה