בן צור נגד מרצ: בוחרים לפגוע

ח"כ בן צור משבח את טראמפ ונתניהו ומותח ביקורת חריפה על מרצ: "בישראל של התשע"ח יש עדיין ח"כים יהודים שבוחרים לא להכיר בשחרור ירושלים גם במחיר של פגיעה בידידה הוותיקה והמסורה, ארצות הברית"

יואב בן צור יואב בן צור
יואב בן צור יואב בן צור
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

​יו"ר סיעת ש"ס בכנסת, ח"כ הרב יואב בן צור, בהתייחסות להעברת שגרירות ארה"ב לירושלים: "נשיא ארה"ב, דונלד טראמפ, מעביר היום מסר לעולם על פיו הניסיון הכושל של הפרדת מדינת ישראל מבירתה ירושלים הוא לא אפשרי כשם שלא ניתן להפריד אדם מליבו ולצפות שימשיך בחייו. אני מברך על תהליך העברת שגרירות ארה"ב לירושלים וקורא למנהיגי מדינות נוספות להצטרף לעשייה הברוכה ולעשות צדק והיסטוריה".

עוד הוסיף ח"כ בן צור: "זה המקום לשבח את ראש הממשלה, מר' בנימין נתניהו, על חיזוק יחסי החוץ עם ארה"ב וייצוגה הנחוש של מדינת ישראל מול מדינות העולם ומנהיגיהן. ביקורת מחוץ ומבית תמיד תהיה אך החוכמה היא להמשיך להאמין".

בסיום דבריו מתח ח"כ בן צור ביקורת על יו"ר מרצ, ח"כ זנדברג, מי שהצהירה כי בכוונתה להחרים את טקס חנוכת השגרירות, ואמר: "בישראל של התשע"ח יש עדיין ח"כים יהודים שבוחרים לא להכיר בשחרור ירושלים גם במחיר של פגיעה בידידה הוותיקה והמסורה, ארצות הברית".​

השארת תגובה