גלריה: חצר הקודש שאץ בכפר סיטרין

חסידי וידידי קהילת שאץ בשבת מרוממת ועילאית בכפר סיטרין בראשות האדמו"ר, שבת התאחדות בצוותא חדא לרגל שנת ה-33 ליסוד הקהילה וכהכנה מרכזית לקראת חג מתן תורה

כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

החל משעות הצהריים המוקדמות של ערב שבת קודש נהרו המשתתפים אל עבר הקמפוס כפר סיטרין שבצפון שהיה ערוך לקלוט את הבאים, הועד המארגן אשר שקד על המלאכה בחודשים האחרונים עמד הכן לקבלת האורחים בסבר פנים יפות, כאשר כל אחד מבין המשתתפים זוכה לקבל ערכה מיוחדת במינה ובה סידור תפילה, זמירות ועוד ועוד דברים אשר הוכנו במיוחד לרגל השבת.

התפילות ועריכת השולחנות של האדמו"ר נערכו בהתרוממות הנפש ובהתלהבות עליאית באולמות רחבי הידיים אשר הוכנו מבעוד מועד בטוב טעם ודעת, השירה והזמירות נשמעו למרחק רב טהגיעו עד למרומי הר הכרמל במקום שבו נשמעה הקריאה השם הוא האלוקים על ידי אליהו הנביא זכור לטוב.

האדמו"ר נשא את משאו במהלך כל סעודות השבת ובהן דיבר אודות ההכנה הגדולה לקראת חג השבועות – חג מתן תורתנו הקדושה ועל הזכות הגדולה שהננו עם סגולה בני העם הנבחר.

לאחר תפילת ערבית והבדלה במוצאי שבת הודה האדמו"ר לכל המסייעים לקיומה של השבת המיוחדת ואף העניק גביעים כאות הקורה על פועלם הרב.

משתתפי השבת הרבים נפנו לביתם עמוסי חוויות ורגשי קודש מהשבת העילאית והודו מקרב לב לחברי ועדת הארגון ולבחור משה גנזלר שלא חסכו כל מאמץ וטרחה למען תהיה השהות במקום חטיבה אחת של הנאה ועונג רוחני.

השארת תגובה