אלעד: קורס סומכות מטעם עיר ללא אלימות

העיר אלעד
העיר אלעד
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

בשבוע שעבר הסתיים קורס לסומכות על ידי מחלקת הנוער, מטעם עיר ללא אלימות, כשהכלים שהסומכות קיבלו וההיכרות עם האגף ושירותיו, יועילו לעבודה מקצועית יותר למען המשפחות.

מדובר בקורס משמעותי המתפרס על ארבעה ימי הדרכה מרתקים לקבוצה קבועה של סומכות העובדות עם משפחות במצוקה והוא התקיים לראשונה באלעד.

אחד הנושאים שעלו, היה חיזוק הקשר בין הסומכות לבין עו"ס המשפחה, שאמור להיות הגורם המקצועי שמלווה ומדריך את הסומכת, מסייע בבניית תכנית עבודה והצבת יעדים ועוקב אחריה.

העו"ס אמור להוות אוזן קשבת באמצעות הסומכת לצרכי המשפחה ויתווך בין שירותי העזרה השונים המוצעים באגף כגון: מרכז עצמה, מיצוי זכויות, תעסוקה, קרנות, מרכז טיפולי ועוד.

בעירייה אומרים כי הקורס הצליח בעיקר בזכות שיתוף פעולה מיוחד עם  יעל סעד מנהלת תוכנית עיר ללא אלימות בעיר ועו"ס רויטל שובל שדאגו להובלה, לתוכן, למיקום ולמקצועיות.

במשרד לביטחון פנים הביעו תודה לאגף לשירותים חברתיים בעיר בראשות ליבנת לוינשטיין ולאפרת הלל, הרכזת בעיר, שעמלה רבות לטובת הצלחת הקורס. כמו כן הודו לראש העיר ישראל פרוש, שמוביל את הפעילות למען רווחת הקהילה.

במשרד אף ציינו לשבח את שיתוף הפעולה בין הארגונים, דנאל – עזר מציון, שאפשרו גיוס כמות רצינית של סומכות, ומתוך כך מנחים בעלי שם ואוירה טובה, ועל כך מגיע תודות גם לעזר מציון.

תגובה אחת
  1. איזה קורס מתאים לתפקיד במועצה עיר ללא אלימות

השארת תגובה