שורת סדנאות לנשות אלעד

סדנת תעסוקה לנשות מרכז עוצמה הסתיימה בהצלחה בימים האחרונים • בשבוע הבא תפתח סדנה נוספת להעצמה ובשבועות הקרובים יפתחו סדנאות שיעסקו בנושאי תעסוקה וכלכלת המשפחה

אלעד.JPG
אלעד.JPG
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

בימים האחרונים הסתימה סדנת תעסוקה לנשות מרכז עוצמה של המחלקה לשירותים חברתיים. הסדנא התקיימה במשך כשלושה חודשים ונתנה למשתתפות כלים משמעותיים בתחום התעסוקה, ליצירת שינוי בחיים, עבודה על חסמים וקבלת כלים פרקטיים להצגה עצמית, הכנה לראיון עבודה והדרכה בכתיבת קורות חיים ומקצועיים.

בסיום הסדנה קבלו המשתתפות תעודות גמר המעידות על יכולת ההתמדה וכוח הרצון שלהן, כשהמשובים שקיבלו המארגנים מהמשתתפות, ניתן לראות כי יצאו עם כלים רבים ומשמעותיים בתחום התפתחות האישית והתעסוקתית. "למדתי להכיר ביכולות שלי ולהאמין בהם", "למדתי לצאת מקיבעונות חשיבה", "קבלתי בטחון לצאת לעבודה – זה לא כזה מאיים כמו שחשבתי", אמרו המשתתפות.

במקביל, לאחרונה הסתיימה סדנה נוספת להעצמה והתפתחות אישית ברוח היהדות למשפחות, שהועברה ע"י הרב קופמן. משפחות של מרכז עוצמה קיבלו כלים והדרכה מעשית להצבת מטרות ויעדים בחיים האישיים והמשפחתיים, כשגם כן ניתן לראות מהמשובים שהתקבלו, כי מטרת הסדנה הושגה בהצלחה ואכן תרמה לשינוי משמעותי בחייהם של המשתתפים.

ביום ראשון הקרוב תפתח סדנת העצמה לנשים, כשמטרת הסדנה היא לאחד בין הנשים ולקבל כלים לחיים טובים ומשמעותיים יותר. בנוסף, גם סדנת תעסוקה נוספת לנשים צפויה להיפתח בשעות הבוקר בשבועות הקרובים ובקרוב אף סדנה נוספת בשעות הערב, בנושא כלכלת המשפחה.

השארת תגובה