אורן חזן התפרץ לפאנל עם נתי טוקר

בנוכחות אנשי תקשורת, פוליטיקאים ואנשי אקדמה התפרץ חבר הכנסת אורן חזן אל פאנל בו הששתף גם אלדד יניב ו'שבר' את סדר הפאנל: "הפחדן הזה היה אמור להיות איתי עכשיו בפאנל אחר"

אורן חזן
אורן חזן
לחץ נפשי, חרדה? זו הכתובת בשבילך

פסטיבל "שובר מסך" ה-14, המתקיים מדי שנה במכללה האקדמית עמק יזרעאל, התקיים היום (8.5) בנוכחות אנשי תקשורת בכירים, פוליטיקאים ואנשי אקדמיה. "שובר מסך" הוא פסטיבל הטלוויזיה הגדול בישראל, אשר מנוהל על ידי איש התקשורת והעיתונאי משה שלונסקי ומופק על ידי סטודנטים בשנה ג' בחוג לתקשורת באקדמית עמק יזרעאל.

לאחר שאורן חזן סיים להשתתף בפאנל "פוליטיקאים מצייצים" לא יכל לעמוד בפיתוי והתפרץ לפאנל "מי יעצור את הD-9?" שבו השתתף אלדד יניב.

אלדד היה אמור להשתתף בפאנל פוליטקאים מצייצים ובשל עיכוב בלו"ז נאלץ להיכנס לפאנל "מי יעצור את הD-9? שאותו הנחה.

חזן התפרץ לכיוונו של יניב ואמר: "הבחור הפחדן הזה היה אמור להיות איתי עכשיו בפאנל אחד והוא נכנס לפאנל אחר" והוסיף: "גם בשבוע שעבר התחמקת ממני באולפן, עכשיו אתה גם מתחמק ממני, אני רוצה לדבר איתך".

בן דרור ימיני שהתערב בשיחה אמר "תפגשו בגשר אלנבי- אם אתם מבינים למה אני מתכוון."

אלדד יניב אמר בתגובה "זה לא אשמתי שהכניסו אותי לשני פנאלים, ואני לא בחרתי באיזה פאנל להיות" לאחר מכן הוא ניסה לחזור לנושאי השיחה שנקבעו בפאנל.

מה ששבר את סדר הפאנל זוהי התפרצותו הנוספת של אורן חזן שבה הגיב להערה של בן דרור ימיני: "אני חושב שהשחיתות הציבורית לא יכולה לאפשר לביבי להיות ראש ממשלה" ותגובתו: "אני הייתי הראשון לומר שראש הממשלה צריך לצאת לנבצרות אם יוגש כתב אישום. ואני אומר שמפלגת ליכוד תמשיך בלעדיו."

*אורן חזן בתגובה לאחר הפאנל אמר לציטוט: "בוודאי, אנשים הצביעו לנו מח"ל בקלפי אנחנו אוהבים את נתניהו מאמינים לו שלא היה כלום ומתפללים שהוא ייצא נקי ואני גם קראתי ליועץ המשפטי לממשלה להירגע עם כל החקירות כי ראש הממשלה צריך את כל השקט להתמודד עם המערכה הביטחונית שמתגלגלת לפתחנו, אבל לצד זה אם יהיה כתב אישום נזיז אותו הצידה ונשים מישהו אחר שימשיך את דרכו."

השארת תגובה