קרבן הרשת: פולקמן "התלבט בין העבודה לכחלון"

הגולש האנונימי 'אדם גולד' במתקפה על חבר הכנסת פולקמן: "שרלטן שעד אתמול עוד בדק הצטרפות למרצ, נואם בפומפוזיות למה הימין בעצם מוכרח להלחם כדי לשמר בית משפט שמממש אג'נדה שמאלית מובהקת"

רועי פולקמן
רועי פולקמן
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

בזמן שבמפלגת 'כולנו' משמיעים דברי תוכחה וביקורת נוקבים כלפי החברים מהקואליציה על מתן לגיטימציה ל'חוקים הזויים' העלולים להביא לקץ הדמוקרטיה, מפרסם הגולש האנונימי אדם גולד פוסט בו הוא מעלה טענות על עברו של יושב ראש סיעת 'כולנו' חבר הכנסת רועי פולקמן אותו הוא מציג כ'בוגר הקרן החדשה לישראל'.

אדם גולד, הוא שם העט של גולש ישראלי ברשת החברתית פייסבוק, אשר זהותו אינה ידועה ואשר פרסומיו על אודות מחדלים לכאורה במערכת המשפט הישראלית זכו לתפוצה רבה ברשת החברתית ומחוצה לה. גולד ניחן בשנינות ובחדות לשונו וכבר יצר לא אחת באמצעות הודעותיו שיח נוקב בחברה הישראלית.

"אני נוסע ושומע את רועי פולקמן ממפלגת כולנו יורה באוטומט סיסמאות על "הרס הדמוקרטיה" ועל איך רק 'כולנו' מייצגת את הימין הלאומי השפוי ופתאום נזכרתי כיצד חיים הר זהב – עיתונאי ואקטיביסט מהשמאל – סיפר פעם בתיעוב איך אותו פולקמן "מהימין הלאומי" נכנס למשרדו באוניברסיטה כדי להתייעץ אם כדאי להצטרף לעבודה או דווקא למרצ".

רועי פולקמן, גבירותי ורבותיי, העולב שבעולבים.

אבל ככה נראה היום דיון 'רעיוני' בישראל:

"שרלטן שעד אתמול עוד בדק הצטרפות למרצ נואם בפומפוזיות למה הימין בעצם מוכרח להלחם כדי לשמר בית משפט שמממש אג'נדה שמאלית מובהקת.

כן, ברור, למה שהימין הלאומי ירצה שהציבור הרחב יחליט על עתידו ויעצב את מדינתו כשיש את מועצת גדולי התורה החוקתית?"

"תגידו, פולקמן וחבורתו, יש מצב שאתם אשכרה בטוחים שהציבור מטומטם?!" מסיים גולד את דבריו.

יו"ר סיעת 'כולנו', ח"כ רועי פולקמן אומר ל'כל הזמן': "מדובר בדמות פיקטיבית שמאחוריה ארגונים פוליטיים המייצרים קמפיינים להטעיית הציבור.

הפרטים המתוארים שקריים, בזמן תקופתי הסטודנטיאלית הקמתי עם חברים ארגון צעירים לחיזוק ירושלים בלא שיוך מפלגתי.

קמפיינים קיצוניים לא יניעו אותי ואת מפלגתי מלפעול בממלכתיות למען כלל הציבור ולא נכנע לקיצוניות וסקטוריאליות."

השארת תגובה