הם השקיעו 2.500.000 שקל כדי שתסתכלו

אולם התצוגה החדשני של אלוני בראשון לציון יציג וינגיש את הבשורות העיצוביות הבינלאומיות תחת קורת גג אחת

נפתח אולם תצוגה חדשני של אלוני בראשון לציון צילום ישראל כהן 5
נפתח אולם תצוגה חדשני של אלוני בראשון לציון צילום ישראל כהן 5
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

חברת אלוני פותחת השבוע אולם תצוגה חדשני בעיר ראשון לציון, ברחוב בן צבי 8, שיפתח בהשקעה של כ – 2.5 מיליון ₪.

אולם התצוגה משתרע על שטח של כ-600 מ"ר והוא יציג וינגיש את הבשורות העיצוביות הבינלאומיות תחת קורת גג של מותגים בינלאומיים, ומגוון רחב של מוצרים בתחום החיפויים, הסניטריה, הריצוף והגמר.

לדברי דוד מטלון, מנכ"ל רשת אלוני: "פתיחת אולם התצוגה בראשון לציון הינו חלק מתהליך אסטרטגי של החברה, שנועד לחזק ולמצב את מעמדה של אלוני כחברה חדשנית ומובילה בישראל בתחום העיצוב. בהתאם לכך, בהתאם לכך יחשוף מידי עונה את הבשורות העיצוביות תחת קורת גג אחת נוחה ומקצועית גם לאנשי המקצוע: אדריכלים, מעצבים, קבלנים וגם לצרכן הפרטי".

האולם החדש כולל 36 מתחמים, המציגים את שפע החברות המיובאות ומשווקות בלעדית על יד אלוני, לפי קטגוריות: שיש ואבן, עץ ופרקטים, טראצו, קרמיקה ופורצלן, כלים סניטריים ואביזרים משלימים".

באולם מוצגות מבחר הקולקציות של מותגים בינלאומיים הבלעדיים לאלוני, בניהם: רוקה, , גלובו, גוגליאמי,M&Z ארמני רוקה, מיראז', אפביסה, צ'רים, רקס, רונדינה, סרדיסה, בלדוסר, אפאריצ'י, פסטורלי ועוד.

באולם יוצגו הקולקציות החדשות של אלוני ל – 2018 , של חברות בינלאומיות, המשווקות בבלעדיות באלוני, בינהם: סדרת ברזי המותג האיטלקי העולמי M&Z. הסדרה כוללת ברזים בעיצוב איטלקי חדשני, מודרני ומרגש, באיכות גבוהה, בקווים ישרים ומעוגלים. הברזים מאופיינים בעיצוב איטלקי מודרני, במבחר צבעים ובגימורים: מוברשים, ניקל. וכן, אריחי פורצלן במידות ענק מקולקציית BPLUS של חברת בלדוסר – הטרנד החם בעולם העיצוב. האריחים החדשים, הם אריחי פורצלן דקים (6 מ"מ) במידות גדולות במיוחד, המגיעים במראה שיש ובמראה טבעי, בגוונים שונים, ועוד.

בנוסף, אולם התצוגה כולל חדר ישיבות מפואר ומאובזר, המיועד לקהל המקצועי, בו יועברו סדנאות ויערכו פגישות לעוסקים בענפי הנדל"ן והעיצוב, יזמים, קבלנים, סוחרים, אדריכלים ומעצבים שייהנו מליווי אישי ומקצועי.

אולם התצוגה בראשון לציון עוצב בקונספט ייחודי המחבר את המבקרים בו לעולם העיצוב – מקום אחד מרכזי עם מגוון גדול של מוצרים ברמות מחיר שונות, מלאי זמין, ומחירים אטרקטיביים, תוך ליווי מקצועי.

רשת אלוני מונה כיום 7 אולמות עיצוב ברחבי הארץ. אלוני היא אחת מהחברות הוותיקות והמובילות בישראל בתחום עיצוב הבית. הרשת מתמחה בייבוא ושיווק של המותגים המובילים בתחום הריצוף, חיפוי וכלים סנטרים.

השארת תגובה