טקינוקו: משחק חדש, מרתק ומחכים מבית פוקסמיינד

חברת פוקסמיינד השיקה משחק פורץ דרך בתחום הילדים: טקנוקו ♦ המשחק מתאים למי שאוהב לרדת לדקויות ולגלות חידות וכתבים נסתרים

טקנוקי | צילום: יח"צ
טקנוקי | צילום: יח"צ
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

קיבלתם מהקיסר היפני משימה מאתגרת של טיפול בדב הפנדה. האם תצליחו לגדל כיאות את הפנדה הענק ולפתח את גן הבמבוק… משחק בעל ניחוח יפני, עם שלל איורים מרהיבים, מפות משחק ושימת לב לפרטים.

משחק קופסא לכל המשפחה, המתאים למי שאוהב לרדת לדקויות ולגלות חידות וכתבים נסתרים. משחק עטור פרסים זה מגיע לישראל עם הביקוש הרב למשחקים בעלי מורכבות גבוהה – כלים מפותחים ומתאים לרמות משחק שונות ולקבוצות גילאים. משמעות השם טקנוקו ביפני הוא במבוק, על שם החידה שסובבת את השחקנים.

אחרי תקופה ארוכה של מחלוקות, היחסים הדיפלומטיים בין סין ליפן עלו על דרך הישר. כדי לחגוג את הברית כראוי הקיסר הסיני הביא שי לעמיתו היפני בעל חיים – דב פנדה ענק כסמל לשלום.

הקיסר היפני הפקיד בידיכם את המשימה המאתגרת של הטיפול בדב הפנדה ולצורך כך עליכם להקים גן במבוק בחצר הקיסרות היפנית. בסיוע הגנן הקיסרי עליכם לטפח את חלקות הגידול, להשקות ולגדל אותן עם אחד משלושת זני הבמבוק – ירוק, צהוב או ורוד.

במקביל עליכם להתמודד עם השפעת מזג האוויר וגם להאכיל את דב הפנדה ולהתמודד עם האהבה של דב הפנדה לבמבוק העדין והעסיסי ולדאוג שהבמבוק יצמח ויגדל כדי שהקיסר יתגמל בנדיבות – ובכך לנצח במשחק!

  • מתאים לגילאי 8 ומעלה
  • 2-4 משתתפים.
  • מחיר: 179 ש"ח

השארת תגובה