קולקציית קפסולה הנושאת את סמל הכוכב ל-DIOR

מותג התכשיטים HOTCROWN משיק קולקציית קפסולה ייחודית למותג העל DIOR ♦ התכשיטים עשויים מזהב צהוב, לבן או אדום ומשולבים בתוכם יהלומים נקיים

לחץ נפשי, חרדה? זו הכתובת בשבילך

לכבוד השקת סדרת השפתונים החדשה "כוכב ה-BACHSTAGE" למותג DIOR השיקו במותג תכשיטי היוקרה HOTCROWN קולקציית קפסולה הנושאת את סמל הכוכב מתוך קולקציית הליפגלוס. הקולקציה עשויה מזהב טהור בשלושה צבעים זהב צהוב, זהב לבן, וזהב רוז גולד, 14 קראט וכוללת שרשראות, צמידים, עגילים וטבעות נוצצים בצורת כוכבים.

סמל הכוכב הוא סימן לראשוניות ולהצלחה, שאותו גילה מר כריסטיאן דיור כשהונח לרגליו בחוף הים בעודו מערער על הקמת הבוטיק הראשון שלו, הוא האמין בכל ליבו שזהו סימן ברור להקמת בית האופנה הגדול דיור!

קולקציית התכשיטים הייחודית כוללת שרשראות, צמידים, עגילים וטבעות נוצצים בצורת כוכבים המשלבים בתוכם שני צבעי זהב יחדיו, כמו טבעת מזהב צהוב בשילוב כוכב בזהב לבן דגם RUTH.

התכשיטים היוקרתיים של המותג HOTCROWN מתוכננים בתשומת לב רבה לפרטים הקטנים ומעוצבים על ידי ישגב וגינת בעבודת יד מדויקת, בעדינות ובאלגנטיות. כל התכשיטים עשויים מזהב צהוב, לבן או אדום ומשולבים בתוכם יהלומים נקיים, שלא עברו תהליך כרייה באזורי סחר של ארגוני לוחמים או באזורי עימות ומלחמה. התכשיטים מותאמים אישית על ידי מומחי תכשיטים, מהעיצוב, סוגי היהלומים, אופן השיבוץ, הדגם ועוד.

טווח מחירי הקולקציה: 580-1820 ₪

את קולקציית התכשיטים הייחודית אפשר להשיג בבלעדיות ב:

  • בוטיק דיור ב – TLV FASHION MALL
  • חנות הבוטיק HOTCROWN בדיזינגוף 209
  • באתר WWW.HOTCROWN.COM

 

 

 

השארת תגובה