יום העצמאות שכולו תורה יתקיים על ידי "תפארת רפאל" בתל אביב

יום שכולו תורה
יום שכולו תורה
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

המונים רבים מכל קצווי הארץ ישתתפו ב"יום שכולו תורה" אשר יערך ביום העצמאות בתל אביב ע"י ארגון "תפארת רפאל" שנוסד ע"י מרן הראש"ל הגאו רבנו עובדיה יוסף זצוק"ל, ובנשיאות מרן הראש"ל הרה"ר לישראל הגאון הרב יצחק יוסף שליט"א, ליום זה הוזמנו רבנים וראשי ישבות גדולי המחזירים בתשובה ומרצים בכירים מכל קצווי הארץ, אשר ימסרו דרשות ושיעורים תורניים בנושאים שונים ובעניינה דיומא.

תחילת היום יחל בקריאת תהלים לשלום עם ישראל. ציבור המשתתפים שהקדימו בואם לבוא, יקבלו הרצאות של אשתקד ערוכים ומוקלטים באיכות מעולה ב-דיסקים לצפייה ושמיעה.

הרב שלמה זביחי רבה של ק"ק "תפארת רפאל" מגלה מעט מניסיונו הרב שצבר משנת תשל"ג ומהכנות הרבות שנעשו בכדי להוציא את הציבור משעות הבוקר מביתו ולהביאו להיכל ביהמ"ד לנצל את היום כולו בלימוד תורה, יפתחו במופע אור קולי מושקע מאוד מרהיב וייחודי ב"סוד כשרות המוצרים בארץ ובעולם" מיד לאחר מכן יחלו בשיעורי תורה והלכה. למעלה מעשרים ואחת רבני ערים וראשי ישיבות וגדולי המרצים המחזירים בתשובה. לקראת שעות הערב מצפים לנהירה של משתתפים, כאשר מאות יגיעו מכל רחבי הארץ ויגדשו את האולם הגדול ומחוצה לו.

הפתעה מרגשת מצפה לציבור ההמונים כאשר יוקרן על מסכי ענק וידיאו נדיר ומרגש ממרן פאר הדור והדרו הראש"ל הגאון הגדול רבי עובדיה יוסף זצוק"ל אשר בסופו ברכה מיוחדת למשתתפים בלימוד התורה ביום זה.

מרן הראשון לציון הרה"ר לישראל הגאון הרב יצחק יוסף שליט"א ישא את משא הערב המרכזי

השיא יגיע לאחר שעת חצות לילה בו יחולק למשתתפים אגרת אישית של מרן מאור ישראל הגר"ע יוסף זצ"ל אשר יזם והגה את הרעיון להפוך את יום העצמאות מיום של חולין וריקנות ולנצלו ליום של התכנסות לבתי כנסת ללימוד תורה. באגרת הרב מברך את המארגנים והמשתתפים ביום תורה זה.

מאות המשתתפים יעמדו על רגליהם ויפרשו את כפיהם, כמבקשים שברכת מרן תחול עליהם. ויקבלו עליהם "עול מלכות שמים" בפתיחת היכל הקודש ובקול עצום ובתקיעות שופר כמו שמודיע על סיום של עוד יום התעלות רוחנית.

הרב דניאל זביחי יו"ר "תפארת רפאל" סיפר כי מידי שנה מאות רבות של משתתפים גודשים את האולם הענק בתל אביב, ובהם גם יהודים רבים הנחשבים לכאורה רחוקים, וזאת למרות שבאותו יום נערכים בתל אביב מופעי בידור שלא לרוח התורה חינם אין כסף.

במשך כל היום יחולקו לציבור כיבוד קל ועשיר עם שתיה חמה וקרה מגוונת. לפרטים נוספים אפשר להתעדכן במוקד "תפארת רפאל" שיחת חינם 1-800-260260

השארת תגובה