לרגל יום העצמאות לא יחלקו דו"חות

פקחי עיריית רחובות קיבלו הנחיה ולפיו לקראת יום העצמאות, יחלקו לתושבים דגלי לאום במקום דו"חות חניה • עם זאת ייאכפו עבירות תנועה וחנייה קשות • כל הפרטים

גרירת רכב
גרירת רכב
עכשיו באשדוד: דירה החל מ-1.100.000 ש"ח

עיריית רחובות הודיעה על מחווה אותה החליטה להעניק לציבור הנהגים במסגרת חגיגות יום העצמאות. החל מיום שלישי ערב יום הזיכרון – לא יירשמו דו"חות על חניה מוסדרת בצבעי כחול – לבן וזאת עד לסיום חגיגות יום העצמאות במוצאי שבת הקרובה.

בעירייה מבהירים כי מדובר במסורת אותה הנהיג וייסד ראש העיר רחמים מלול לפני שנים אחדות ועל פיו נוהגים לחלק דגלי לאום לרכבי התושבים באמצעות פקחי העיריה והשיטור העירוני של אגף תנועה, שילוט, פיקוח ושיטור עירוני לקראת יום הזיכרון לחללי מערכות ישראל ויום העצמאות.

מנהל אגף תנועה, שילוט ופיקוח, ליאור שוקרי מסר, כי "זוהי מסורת רבת שנים שפקחי האגף והשיטור העירוני, בהנחיית ראש העיר, לא רושמים קנסות בחנייה מוסדרת בכחול – לבן, במהלך טקסי הזיכרון וחגיגות יום העצמאות למדינה, שהשנה חוגגת 70 שנה".

ראש העיר אמר, כי "רחובות חוגגת 70 שנה למדינה בכל דרך אפשרית: באירועים ובמופעים ובמערכת החינוך. פיזרנו דגלים בכל פינה בעיר, סמל לגאווה המקומית והלאומית. עיריית רחובות מחלקת דגלים לרכבים ולתושבים על מנת לחזק את האחדות בעיר, ולציין את החשיבות שאנו מייחסים לחגיגות ה- 70 למדינה. אנו מזמינים את התושבות והתושבים לציין אתנו בטקסים שנערוך כאן ברחובות את יום הזיכרון, ולאחר מכן – את יום העצמאות למדינה"

עם זאת חל איסור מוחלט לחנות באיסורי חנייה כגון חנייה בחניית נכים, חנייה על מדרכות, אדום לבן, חסימת כניסות לבתים, ועוד. תתבצע אכיפה בגין חנייה באיסורי חנייה, על מנת לשמור על הסדר בעיר.

השארת תגובה