מהוירטואלי לקלפי: צביקה רובין רץ לראשות

מייסד דף הרשת הפופולרי בקרב עשרות אלפי תושבי בת ים, הודיע על ריצתו לראשות העיר • קבלו את הבטחות הבחירות וסדרת ההתחייבויות לשינוי

צביקה רובין. צילום אלנה נרמן
צביקה רובין. צילום אלנה נרמן
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

צביקה רובין, האיש שעומד מאחורי אחד מדפי הרשת הפופולריים והמוכרים בקרב תושבי בת ים, הודיע על התמודדותו לראשות העיר. רובין ינסה לתרגם את האהדה אותה צבר ואת הפופולריות שלו בעולם הוירטואלי, לכדי קולות אמתיים בקלפי.

רובין, יליד ותושב העיר, הקים לפני כחמש שנים את 'פורום בת ים' בפייסבוק, לשם מעלים התושבים פניות, משתפים בטענות ומענות ומעבירים מידע רלוונטי. למרות שהדף הפך לכלי רב כוח בזירה המקומית, ולכזה שצבר אחריו עשרות אלפי עוקבים, רובין נותר בצללים וזהותו הייתה אנונימית עד לפני מספר חודשים.

בהודעה ששיגר רובין, איך לא, על גבי הרשת החברתית, הודיע על התמודדותו לראשות העיר, וכה היו דבריו: "תושבי בת ים היקרים, 5 שנים אני ואתם פועלים כאן בדף למען עירנו האהובה. נכון שלא הכרתם אותי עד לאחרונה אבל הרגשתם את נוכחותי כשהעצמתי את הקול של כל אחד ואחת מכם כך שכל העיר תשמע, וזה עבד".

הוא הוסיף: "ביחד גרמנו לשינוי חיובי בעיר. עם הזמן הבנתי שאנחנו יכולים להשפיע יותר, לקחת אחריות ולצאת מהדיבורים אל המעשים, יחדיו השינוי אפשרי".

"אני מרגיש שיש לי מה לתת לבת ים ולהפוך אותה לאחת הערים המתקדמות באזור, אבל בלי תמיכתכם זה לא יצליח. לכן החלטתי להתמודד לראשות העיר. אני גאה בעשיה ובתרומה שלי לכם ולעיר וביכולתי לעשות הרבה יותר. תנו לי את הכוח, תמכו בי במסע הזה".

בזמן שחלף מרגע ההכרזה, העלה רובין סדרת תמונות, בהן הוא פורט אט אט את משנתו ואת מצע הבחירות שלו.

תחת הכותרת "כשאהיה ראש העיר", מבטיח רובין 'להאיץ בניית חניונים ציבוריים והשבת המדרכות להולכי הרגל', 'תוחזר האכיפה נגד מטרדי רעש', 'אשקם את הכבישים המתפוררים ואוסיף כיכרות בצמתים עמוסים', 'אערוך רפורמה מקיפה במוקד העירוני ואהפוך אותו למרכז שליטה ובקרה', 'אבחן את שיטת המדידה שהגדילה לכולנו את הדירות' ועוד ועוד.

השארת תגובה