חסידי צאנז התחדשו ב'עמדת מימשל'

עמדת מימשל זמין בנתניה
עמדת מימשל זמין בנתניה
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

בטקס רב רושם שהתקיים בנתניה חנך יו"ר ועדת המדע והטכנולוגיה ח"כ אורי מקלב עמדת ממשל זמין בקריית צאנז בעיר, העמדה צפויה לתת מענה לציבור הרחב אשר בהוראות הרבנים אין ברשותם אמצעי תקשורת מתקדמים ויוכלו לבצע מגוון פעולות מול משרדי הממשלה והרשויות המקומיות, יוזמה זו מגיע כהמשך לפעילות ממשל זמין ברחבי הארץ אותה מקדם יו"ר ועדת המדע והטכנולוגיה של הכנסת ח"כ הרב אורי מקלב לבקשת עסקני והנהלת הקהילה העמדה הוצבה במרכזו של הקריה החרדית אל מול בית הכנסת המרכזי ותהיה פתוחה מעבר לשעות הפעילות המקובלות.

מדובר בפיתוח חדשני מסוגו בארץ אשר מאפשר הצבת עמדה בכל מיקום עתידי זאת לצד תוכנות סינון קפדניות כאשר זו העמדה הכשרה הראשונה המוצגת בארץ, יצויין כי עוד בשלב הפיתוח עמלו אנשי המחשבים בניסיונות לבדוק האם ניתן לפרוץ מערכת זו ולא צלחו.

עוד קודם לכן נכנסו ח"כ מקלב יחד עם הנציגות המקומית סגן ר"ע הרב שמעון שר וחבר מועצת העיר הרב משה לחובר והצוות המקצועי לכ"ק האדמו"ר מצאנז שליט"א אשר בירך את הנוכחים והפליג בצורך הקיים ובחשיבות דברים אלו בתקופה זו, זה זכות גדולה לעזור לציבור היקר ששומרים ואין להם את האמצעים הטכנולוגיים, כ"ק האדמו"ר הפליג בדבריו בצורך להיזהר ולהישמר מפגעי הטכנולוגיה הקב"ה ברא את העולם שניתן להשתמש בכל דבר לטוב ולרע וצריך לבחור ברך של עשה טוב. בסיום דבריו בירך את ח"כ מקלב שימשיך להצליח לעשות את שליחות גדולי ישראל תמיד. לאחר מכן ביקרו במוסדות השוכנים בסמיכות לבית האדמו"ר ונפעמו אל מול היכל הישיבה והכוללים שבמקום.

בסיום הביקור יצאו לחנוך את העמדה לראשונה אשר הוצבה כאמור במיקום מרכזי בשכונה, הנוכחים נפעמו מהיכולות הניתנות והפעולות האפשריות לביצוע בעמדה זו, יו"ר ועדת המדע והטכנולוגיה ח"כ הרב אורי מקלב ציין בדבריו את החשיבות של עמדה זו לציבור, "עמדה זו עוזרת רבות לציבור, ממשל זמין בא להתיר את סבך הביורוקרטיה הקיים, אנו עובדים שכל ענפי הממשלה יתייעלו ויתנו שירות טוב יותר לציבור ועמדה זו היא חלק מכך, הפעילות המשותפת והחידוש בעבודת הממשלה היא שהבקשה מגיעה מהשטח, אנחנו כוועדה רואים לנכון לא להשאיר פערים בין אוכלוסיות בארץ שלא יפספסו את ההתקדמות הטכנולוגית, אנחנו שמחים שנתניה היא אבן שואבת לדברים הללו, ואנחנו גאים להוביל ולקדם פעילות ברוכה זו שעוזרת רבות לציבור כבר בפעם השנייה. יצויין כי עמדה זו מצטרפת לעמדה שכבר נחנכה ופועלת במרכז העיר, את העמדה חנך הרב מקלב לפני כחצי שנה ועמד על הצורך בעמדה נוספת שכאמור החלה לפעול בימים אלו.

השארת תגובה