לכבוד הבר מצווה: נקודת 'הזנקה' חדשה

הישוב עדי בעמק יזרעאל התחדש בנקודת הזנקה חדשה של מד"א • נקודת ההזנקה נתרמה ע"י בני הזוג קרטר באמצעות אגודת ידידי מד"א בבריטניה לכבוד בר המצווה של נכדם ג'ק סיגל

ג'ק סיגל נכדם של הזוג קרטר בטקס חנוכת תחנת מדא בעדי - צילום מיקי פריידן דוברות מדא 4.4.18 (1)
ג'ק סיגל נכדם של הזוג קרטר בטקס חנוכת תחנת מדא בעדי - צילום מיקי פריידן דוברות מדא 4.4.18 (1)

בטקס שהתקיים בישוב עדי שבעמק יזרעאל, נחנכה נקודת הזנקה חדשה של מד"א שנתרמה ע"י מר וגברת קרטר באמצעות אגודת ידידי מד"א בבריטניה לכבוד בר המצווה של נכדם ג'ק סיגל. בטקס השתתפו מנכ"ל מד"א אלי בין, מנכ"ל אגודת ידידי מד"א באנגליה מר דניאל בורגר, התורמים, אירבינג וג'יליאן קרטר ונכדם ג'ק סיגל ובני משפחתם, נציגי הישוב עדי וביניהם מר אברהם בר אב , הנהלת מרחב כרמל במד"א ועובדי ומתנדבי המרחב.

הישוב עדי נוסד בשנת 1980 וכיום מתגוררות בו כ- 375 משפחות. הישוב ממוקם על גבעות המשקיפות על רצועת החוף במערב, על משגב בצפון, על נחל ציפורי בדרום ועל הגליל התחתון בדרום. האמבולנס שיופעל בנקודת ההזנקה החדשה של מד"א בישוב יפעל 7 ימים בשבוע ויעניק טיפול רפואי מציל חיים ויסייע לקצר את זמני התגובה לקריאות החירום שמתקבלות במוקד 101 של מד"א מיישובי הסביבה ולנוסעים בכבישים 70 ו-79, שהנם צירים מרכזיים באזור.

אברהם בר אב, נציג הישוב עדי: "שהחיינו וקיימנו והגיענו לזמן הזה. לפני שפגשתי את אירבינג וג'יליאן ביררתי עליהם וגיליתי עולם מלא בעשיה רבה למען הזולת, תושבי הישוב עדי מודים לכם על תרומתכם החשובה. שתבורכו אתם ומשפחתכם תמיד."

אירבינג קרטר, תורם נקודת ההזנקה: "במהלך השנים תרמנו רכבי הצלה וניידות דם רבות למגן דוד אדום, אך זו התחנה הראשונה לכבודו של נכדנו ג'ק. אני גאה על התרומה לישוב ועל כך שתשמש להצלת חיים באזור כולו".

ג'ק סיגל, נכדם של הזוג קרטר: "אני שמח ונרגש לעמוד כאן היום. אני מודה להוריי ולמשפחתי ובמיוחד לסבתי וסבי על הכבוד הרב שהעניקו לי בתרומה זו."

בתום הטקס העניק מנכ"ל מד"א אלי בין את אות חברי כבוד של מגן דוד אדום לזוג אירבינג וג'יליאן קרטר.

נקודת ההזנקה של מד"א בישוב עדי מצטרפת ל- 26 התחנות ונקודות הזנקה שנתרמו ע"י אגודת ידידי מד"א בבריטניה ממטולה ועד אילת. כמו-כן האגודה ממשיכה לתחזק את תחנות אלו לאורך השנים לצד תרומה של מאות אמבולנסים, ניידות לטיפול נמרץ, אופנועים, ניידות דם ועוד.

מנכ"ל מד"א, אלי בין: "משפחת קרטר ובפרט אירבינג וג'יליאן הם התורמים הוותיקים והגדולים של מד"א מבריטניה. לא בכדי נבחרו ע"י הועד הפועל במד"א לקבל את אות "חברי הכבוד" על עשייתם הרבה למען הצלת חיים בישראל באמצעות תרומות משמעותיות למד"א. אני מברך ומודה לג'יליאן ואירבינג על תרומתם הנכבדת ומאחל להם המון בריאות ושנים רבות של אושר והמשך עשיה. לג'ק נכדם היקר, אאחל מזל טוב ובהצלחה בהמשך דרכו. תחנת עדי תמיד כאן ונשמח לארח אותו בכל ביקור שלו בישראל."

השארת תגובה