מבצע 'כפול לבית הכנסת' יצא לדרך

תושבי שכונת האתרוג בביתר עילית כבר התרגלו: בית המדרש של חצר פרמישלאן, מילא את החסר • כעת יצאו חסידי פרמישלאן למבצע גיוס בן יומיים

האדמור מפרמישלאן בבית הכנסת
האדמור מפרמישלאן בבית הכנסת
עכשיו באשדוד: דירה החל מ-1.100.000 ש"ח

את בית המדרש פרמישלאן בביתר עילית כבר הספיקו תושבי האזור להכיר. דלתו של המבנה החד קומתי החדש שהחליף לא מכבר את הקרוון הראשוני, סבה על צירה במשך כל שעות היום, ומתפללי בית הכנסת, תושבי השכונה ועוברי אורח פוקדים את המקום לתפילות, לימוד ושיעורים. בית המדרש החסידי הינו היחיד מסוגו בכל הסביבה, מה שהופך אותו לתל תלפיות ולפעיל במיוחד בכל ימות השבוע ומידי שבת בשבתו- אז מתכנסים בו מניינים רבים.

האדמו"ר שביקר לאחרונה בבית המדרש בעיצומה של ההקמה, הביע את קורת רוחו והאציל מברכותיו על המקום. במבנה הושקעו מאמצים עליונים וכספים רבים, מתוך הוצאות ההקמה- כחצי מיליון שקלים, כוסו רק כשמינית. שבועיים של עבודה נותרו לסיום עבודות הבניה והשיפוץ בבית המדרש, והם תלויים בתרומה שלך.

בהזדמנות חד פעמית ונדירה, הציע נדיב את תרומתו והבטיח להכפיל כל סכום שייתרם לבית המדרש. היום ומחר, בימים שני ושלישי ולמשך 48 שעות בלבד, פועלת המגבית הגדולה כשכל שקל שנכנס שווה פי שניים. המגבית תכסה את עלויות הבניה, הריהוט ושאר צרכי בית המדרש. היעד: 400,000 ₪. 200,000 ₪ מציבור התורמים ומאתיים נוספים מן הנדיב הנכבד.

מלבד הזכות העצומה בתרומה להקמתו ושכלולו של בית ה', יזכו התורמים להנצחות והקדשות, התרומות מוכרות לצרכי מס לפי סעיף 46, והחל מהיום יום שני, ב- 12:00 בצהריים, כל אחד יוכל לזכות להיות שותף במטרה הנעלה. לתרומות- http://bit.ly/premishlan

 

השארת תגובה