21 מיליון דולר – ביתו של מיידוף

הבית של מיידוף בלונג איילנד
הבית של מיידוף בלונג איילנד
לחץ נפשי, חרדה? זו הכתובת בשבילך

בית החוף של היהודי שעמד במרכז פרשיית הונאת הפונזי הגדולה בהיסטוריה ונשפט ל-150 שנות מאסר, שממוקמת בקצה המזרחי של לונג איילנד, ניו יורק, מוצעת (שוב) למכירה. הפעם, ב-21 מיליון דולר.

כזכור, בשנת 2008, עם חשיפת הונאת הענק שנאמדת בכ-65 מיליארד דולר, הפקיעו הרשויות בארצות הברית את כל נכסיו של ברנרד (ברני) מיידוף, ובכלל זה כלי כסף, תכשיטים, מכוניות, יאכטות וכן את בית החוף המפואר שלו, המשתרע על שטח גדול יותר מ-6 דונם.

תושבי הבית נכנסים אליו באמצעות דרך גישה פרטית. את קומת הקרקע של הנכס מפאר סלון ענקי עם חלונות ענק הפונים לים, מטבח ושני חדרי שינה עם חדר שירותים משותף.

חדר השינה המרכזי של הנכס ממוקם בקומה השניה, יחד עם מרפסת, שני חדרי שירותים ושני חדרי ארונות. בסך הכול כולל הבית שלושה חדרי שינה ושלושה חדרי שירותים וצמודה לאורכה בריכה ומרפסת דקה נוספת.

בזמן שהופקעו נכסיו של מיידוף נמכר הנכס מידי כונס הנכסים תמורת 9.4 מיליון דולר. מי שרכש אז את הנכס הוא סטיבן רות', המנכ"ל והיו"ר של קרן וורנאדו רילטי טראסט (Vornado Realty Trust) ואשתו דרייל – מפיקה בברודווי, כאשר את ההכנסות מהמכירה העבירו כונסי הנכסים לקורבנותיו של מיידוף.

כעת, לאחר שערכו בני הזוג רות' שיפוץ מקיף בבית, שכללו גם את תכנונו של האדריכל ומעצב הפנים תיירי דספונט (Thierry Despont), הם מוכרים אותו תמורת סכום של לא פחות מ-21 מיליון דולר.

השארת תגובה