בראש הרשימה: איש עסקים חב"דניק

דוד עזרן, חסיד חב"ד שעשה את הונו בניו יורק, יתמודד לראשות המועצה כנציג עצמאי • "כואב לי איך שהמקום נראה, הכל מסביב שבור והרוס, היחס לאנשים מחפיר, גרשי שנוי על הציבור"

השר דרעי בסיור בעיר עמנואל, צילום: יגאל לוי
השר דרעי בסיור בעיר עמנואל, צילום: יגאל לוי
לחץ נפשי, חרדה? זו הכתובת בשבילך

בעוד המפלגות הארציות מנסות לקבוע מהלכים ביישוב הקטן בשומרון, מתמודד חדש ועצמאי נערך להתמודד לראשות, ולגרוף קולות רבים של תושבים מאוכזבים, שמאסו בהתנהלות הנוכחית. תכירו את דוד עזרן, חסיד חב"ד, איש עסקים ועשייה מוכר בעמנואל, שמתכונן היטב לבחירות הקרובות.

עזרן, ישראלי שהעביר 15 שנים מעבר לים, הקים בניו יורק חברת כוח אדם, אותה הוא מנהל כיום בשלט רחוק. לעמנואל חזר לפני שנתיים בעקבות רעייתו, ילידת עמנואל, ומאז הוא מעורב בחיים הציבוריים המקומיים.

• דוד, תתמודד בכל מחיר?

"נכון לעכשיו אני מתמודד. במתמודדים הקיימים, אין פה אף אחד שטובת העיר נוגעת לו. יש פה אחד ששלחו אותו מבחוץ והוא ישרת את האינטרסים של מי ששלח אותו, יש פה חבר'ה מחסידויות מסוימות שמנסים להריץ מישהו – הוא אולי איש מקסים אבל לא מתאים לתפקיד – והחבר'ה המקומיים לא מתכוונים לרוץ".

• תתמודד גם מול ראש המועצה המכהן עזרא גרשי?

"גרשי שנוי על הציבור בצורה בלתי ניתנת להסברה. בעיני הציבור הוא שרוף".

• סגרת 'דילים', יש קהילות שעומדות מאחוריך?

"לא סגרתי עם אף אחד, זה דבר מאד מסובך במקום הזה. אני ביחסים טובים עם כל הקהילות. יש פה כ"כ הרבה אנשים שנפגעו מהמערכות הקודמות שהיו קשורות לראשי הקהילות, הוליכו אותם שולל. ברגע שיבינו שהציבור הפך להיות ה'אנטי' של ה'ראש קהל', הכל ייפול כמו דומינו, לאנשים נמאס".

• למה לך פוליטיקה עכשיו?

"אני לא באמת צריך את זה, אבל כואב לי איך שהמקום נראה. אתה מסתכל מסביב, הכל קוצים, הפקר, שבור והרוס, היחס לאנשים מחפיר. עד עכשיו התושבים 'חוטפים' מכל הכיוונים, הפעם, אני מקווה שהתושבים יצליחו. אגב, אני שוקל לעשות כמו ברקת בירושלים ולהשתכר בשקל לשנה".

תגובה אחת
  1. חחחח איזה בדיחה כל מי שמכיר את דוד עזרן יודע שהוא בנאדם בעייתי, אלים ומסוכן שקיבל צו הרחקה מ770 בניו יורק. הרביץ לגבאים הזקנים פתח את הראש עם בקבוק לאחד מהבחורים שלומדים בישיבה. העיפו אותו מהשכונה אחרי שלא שילם שכירות. אפחד לא הסכים להשכיר לו בית הוא גר עם אשתו והילדים ברכב כמה חודשים עד שחזר לארץ. בדיחה מהלכת. אין בנאדם בחב"ד שלא מכיר את דוד עזרן

השארת תגובה