זו עוד יוזמה ברוכה: מזגן לכל מאבטח

עיריית בת ים נערכת לעונת הקיץ ותתקין מזגנים בכל עמדות המאבטחים בבתי הספר בעיר

בתי מאבטחים
בתי מאבטחים
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

עונת הקיץ החמה מתקרבת אלינו בצעדי ענק והשנה לראשונה יותקנו בכל עמדות מאבטחי מוסדות החינוך מזגנים, שיעניקו להם סביבת עבודה נעימה וקרירה.

במכתב ששלח היום (רביעי) מנכ"ל העירייה, אפרים מזרחי למנהלי בתי הספר בעיר, כתב: מזרחי כי "במסגרת תוכנית העבודה לשנת 2018, תחל מחלקת תחזוקת מוסדות החינוך כבר בחודש הקרוב בהתקנת מיזוג וקירור של עמדות השומרים בכל בתי הספר בעיר, על מנת לאפשר למאבטחים שלנו, האמונים על ביטחון ילדינו, סביבת עבודה נעימה."

עוד הוסיף מזרחי כי "בימים אלו אנו עובדים על תוכנית עבודה לשדרוג נרחב של מוסדות החינוך במהלך חופשת הקיץ. העבודות יבוצעו בבתי הספר ובגנים, בפריסה עירונית רחבה. אנו רואים חשיבות גדולה בהמשך שדרוג ופיתוח סביבות למידה נעימה, חדשנית ואיכותית למען ילדינו."

בשנה שעברה ביצעה העירייה עבודות לחיבור כל עמדות השמירה במוסדות החינוך לחשמל, ואלו הושלמו לאחרונה. כעת כאמור תושלם גם התקנת מזגנים בכל הביתנים.

מאבטחי מוסדות החינוך הם חלק בלתי נפרד מבית הספר, הם הראשונים לקבל את פניהם של התלמידים מדי בוקר, האחרונים בהם נתקלים הילדים עם יציאתם הביתה, ומי שבעיקר מבטיחים שילדינו יהיו מוגנים בסביבת הלימודים שלהם. לאור זאת רואה העירייה חשיבות גדולה בשדרוג סביבת עבודתם, זאת במקביל לשדרוג סביבות הלמידה של כלל תלמידי העיר.

השארת תגובה